Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova tudom befizetni a TB...

Hova tudom befizetni a TB hátralékom?

Figyelt kérdés
Pár hónapos TB tartózásom van amit szeretnék rendezni (ismerem az "új" júliusi törvényt), hol és kinél tudom jelezni hogy ez fönt áll és szeretném befizetni?

2020. nov. 11. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A NAVnal lehet kikerni a csekkeket, ok meg is mondjak mennyivel tartozol pontosan ha esetleg nem tudod.
2020. nov. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
#1 Dehogy mondják. Engem jóformán elküldött a navos nő, hogy július óta a Neak írja elő a tb tartozásokat.
2020. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Multheten voltam a NAV-ban, pontosan megmondtak mennyi a tartozas, es tobb csekket is adtak, hogy reszletben is tudjuk fizetni.

Kerdezo, nyugodtan menj a NAV-ba, segiteni fognak!

2020. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szóval eddig rajtunk élősködtél?
2020. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod te barom, alkalmi munka nem fizet TB-t peldaul.

Ha valaki mondjuk 15napot dolgozik, nem 20-at mint alkalmi munkaban, nincs fizetve a TB.

Egyebkent en GYED-en vagyok te idiota, mint latod nem magamrol irtam a valaszt.

Mondjuk nem is tudom minek reagalok IQ hianyosoknak.😂

2020. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy nem fizet az alkalmi munka. Aki nem mentesül a tb befizetés alól, az fizesse be maga után.
2020. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te tenyleg ilyen hulye vagy?😂
2020. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló! esetleg tudod hogy van-e mód utalásra? vagy hogy valakit felhívjak aki telefonon tájékoztat hogy mennyi a tartózásom pontosan illetve milyen számlaszámra tudom befizetni?


Mikor te voltál a NAV-ban mennyire voltak sokan? Csak mert a mostani helyzetben nem tudom mennyire bonyolult személyesen ügyet intézni, mennyire kell sokat várni, sőt lehet egyből elküldenek hogy online vagy telefonon intézem és ettől kimélném meg magam😅


Előre is köszönöm.😊

2020. nov. 11. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd fel a NAVot max, es kerdezd meg van e lehetoseg utalasra. Szerintem siman elkepzelheto. Azt viszont nem tudom, hogy konkretan adnak e tajekoztatast telefonon keresztul, de talan ha az adataid bediktalod, lehet.


Nalunk kedvesek voltak, nem kuldott el senki minket, es kevesen is voltak, kb 10 perc alatt vegeztunk. Csak annyi volt, hogy le van ragasztva a sorszamos gep, es ok utottek be a gepukon amit akarunk, es ugy adta ki a sorszamot. :)

2020. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!