Beoltatod magad?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy az összes látező covid19 vakcina közül választhatsz, és ingyen van.

2020. dec. 19. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
57 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%
Igen, és ennek politikától teljesen függetlennek kéne legyen, akik meg azért sírnak mert a vírus miatt elvesztik a munkájukat és még be sem akarják magukat oltatni azokat végképp nem értem. Akkor lehet választani... Kötelezővé is tenném mindenkinek ha rajtam múlna.
2020. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
43%
persze
2020. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nincs TB-m több mint egy éve, de a NAV nem tudja, ha orvoshoz megyek ki fog derülni és megcsesznek.
2020. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2020. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

3.

Ez a saját érdeked, senkit sem cseszünk le. Ha nem fizetsz nincs szolgáltatás, ez Így működik.

2020. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarom, mert lexarom a virust, felolem lehetene most is menni akarhova akarmikor. De ha ehhez fogjak kotni hogy mit csinalhatsz, akkor beadatom, mert a vakcinatol sem felek egyebkent.
2020. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ha nem fizetsz nincs szolgáltatás, ez így igaz. Ellenben ne keverd már a TB-t egy szolgáltatással, mert nagyon nem ugyanaz a kettő. Tudod, egy szolgáltatást le tudsz mondani ellenben a TB-vel, ami tök mindegy milyen jogi státuszban vagy ( biztosított, rászoruló álláskeresés/egyéb miatt stb), csak gyűlik és gyűlik és gyűlik. Mi ebben a szolgáltatás akkor? Inkább csak valami kötelező sz*rság szerintem...

Van mikor hasznos tud lenni, de hogy még a lehetőséget sem kapod meg arra hogy eldöntsd kell-e ez neked, na az nonszensz.

De hát nyilván jobb így, hátha akad olyan aki elfelejti elintézni és keletkezik neki egy "csekély" tartozása úgy, hogy orvost sem látott vagy 2-3 éve, akkor is maszeknél volt csak. Nem is kell hitelt felvenni, állambá megoldja.

Értem én egyébként mire jó a TB, csak az a baj vele, hogy van aki ki sem használja mert mondjuk maszekhoz jár, ellenben mindig meg kell fizetnie kötelező jelleggel teljesen feleslegesen.

Kérdésre válaszolva, nem. Nem azért mert ellenes vagyok vagy akármi, csak időt akarok adni ennek az egésznek, hogy tisztázódjon minden, lefusson a nyílt bétaoltás-teszt (mert ez az).

2020. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%

#6

Mennyi ész egy kommentben :) ja, nem...

2020. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom! Senki sem tudja mi van benne és milyen hatása lesz hosszú távon. Az embernek (aki nem autoimmun beteg),nem véletlenül van immunrendszere. Az ételekben,italokban kétszer meg nézem mi van benne,nem kell semmi idegen anyag a szervezet ember, így is sokat visz be az ember a sok vegyszeres,feldolgozott ételekkel. Amit egyszer be adnak,azt már ki nem lehet szedni.
2020. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%

Értem én, hogy a kormány ki akarja fehéríteni a gazdaságot, de ez a barna lámpa visszaüthet, ha valaki azt mondja: Minek nekem a TB, úgyis magánba járok?

Én majd beoltatom magamat tavasszal vagy nyáron.

2020. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!