Beoltatod magad?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy az összes látező covid19 vakcina közül választhatsz, és ingyen van.

2020. dec. 19. 14:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk senki! Még lehet több a mellékhatása, mint a hatása!!!
2020. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem.

Vannak hosszútávú terveim.

2020. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
14%
Mindig mindenhez kitalálunk valami negatív f*szságot. Hogy lehet ennyire beteg a népünk! A vakcina jó! Be kell adatni
2020. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Senkihazivolnek válasza:
Attól függ hol, Magyarországon 10000% hogy nem.
2020. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
76%
Majd kötelezővé teszik. Most mondták a Kormányinfón, hogy készek az oltáshoz kötni különféle rendezvények látogatását, vagy, hogy egyáltalán be tudj menni a munkahelyedre. Nem vagyok oltásellenes, de azért ez nagyon durva. S felmerül a kérdés, hogy miért nem állatokon tesztelik először ezt a kutyulmányt? Miért bízzak meg a vakcinában, ha a sima tesztelések is 50-60% hatékonyságúak? A válaszom határozottan nem, egyelőre, oltassák először be magukat a kormánytagok, s ha nincs káros hatása hosszútávon, akkor majd én is beoltatom magam. Ennyi.
2020. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Durva, hogy mennyire igazam lett, nem gondoltam volna, hogy a sok birka erre is bólogat, s ami legszörnyűbb, annak ellenére is, hogy már a tévében bevallják a celeb orvosok, hogy ez egy kísérlet.
2021. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Sorry, 15 voltam...
2021. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
A birka az az, akiből sok van, ostobák és egymásután mennek, igaz? Nos akkor ezek alapján bátran kijelenthetjük, hogy az oltás ellenesek a birkák, hiszen többen vannak, mint azok akik értelmes ember módjára nem lázadoznak az oltás ellen, ráadásul a hozzászólások alapján is látszódik, hogy az oltás ellenesek az ostobábbak, pl. írni sem tudnak helyesen (ezt nem csak ennél a kérdésnél figyelhetjük meg), valamint egymás ostobaságait követik. Szóval igen, birkák vagytok oltás ellenesek :)
2021. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Azért én is kíváncsi lennék arra, hogy ki miért nem oltakozik? Esetleg kételyei vannak a vakcinával kapcsolatban?
2021. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!