Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatod-e magad covid...

Beoltatod-e magad covid ellen? Szavazz!

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Már beoltattam.
Igen, tervezem.
Még nem tudom.
Nem valószínű.
Biztos, hogy nem.
101 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Oltassa be magát, akinek két anyja van!
2021. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy oltatom! Csak azért se! Minél jobban kötelezik annál nagyobb az ellenérzésem... de egyébként sem kellene méreginjekció. És nem vagyok ezzel egyedül.
2021. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Amit ennyire tukmálnak az eleve gyanús nekem. Megtanultam sok év alatt hogy a kormányglt egyaltalán nem érdekli mi lesz velem és hogy legtöbbször nem is akarják hogy jó legyen az embereknek.

Ha pedig diszkriminálni is elkezdenek még gyanúsabb lesz nekem az egész.



Én tartom magam Benjamin Franklin kijelentéséhez miszerint "aki feláldozza az alapvető szabadságát az átmeneti biztonságért az sem szabadságot sem biztonságot nem érdemel", így én nem vagyok hajlandó felvenni az oltást.



A másik meg az hogy egy társadalom előbb-utóbb MINDEN ESETBEN eléri a nyájimmunitást, függetlenül attól hogy mi az adott betegség, a vakcina pedig segítheti, gyorsíthatja ezen nyájimmunitás elérését de a nyájimmunitás soha nem függ a vakcinátol mert ugyan lassabban de természetes úton is kialakul. Így feleslegesnek is érzem a dolgot.

2021. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

"A másik meg az hogy egy társadalom előbb-utóbb MINDEN ESETBEN eléri a nyájimmunitást"

Már nem is élnél, ha nem kaptad volna meg gyerekkorodban a kötelező oltásokat, okostojás.

2021. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Egyertelmuen beoltatom. Szuleim mar meg is kaptak az elso adagot.
2021. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
29%
Igen. Amúgy tök vicces, hogy ellenzi az oltást a sok tájékozatlan buta ember közben, meg jó néhányan szívják a cigit közülük, ami bizonyítottan rákot okoz és, más egyéb betegséget.
2021. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Én sem tervezem beoltatni magam, bár nem hinném nagy baj lenne belőle. Annak idején a H1N1 ellen kaptam, nem érzem lett volna mellékhatása és ez már jó pár éve volt
2021. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
60%

Akinek legelőször beadták,aki összeesett miatta kis fiatal ápolónő(nem magyar) az meghalt. Csak erről nem beszélnek...

De amúgy biztonságos,tényleg😀

2021. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Ez sem igaz, hogy meghalt. A legszanalmasabb, amin elkezd a no rangatozni, es ezt komolyan van egy reteg, aki beveszi. Biztos jo lehet igy agy nelkul elni.
2021. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 everlight ***** válasza:
65%
Túlreagált hiszti,nem olyan veszélyes ez mint mondják.
2021. jan. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!