Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anamnézis, 30-40 évvel ezelőtt...

Anamnézis, 30-40 évvel ezelőtti betegségemről tudok tájékoztatást kérni valahonnan?

Figyelt kérdés

42 éves vagyok és tegnap a kezembe került egy papír egy orvosi vizsgálatról, amit 16 éves koromban végeztek, és az "anamnézis" rublikába beírtak két olyan betegséget, amiről ezidáig nem is tudtam, hogy volt/van nekem. Az lenne a kérdésem, hogy valamilyen központi orvosi rendszerből ez előkereshető?

Köszönöm



2021. febr. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elfelejted úgy is
2021. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neccesen, de talán még előkotorható. Abban az intézetben tudsz utána járni, ahol azt kezelték. Esetleg a gyerek háziorvosi rendelőben is érdeklődhetsz.

Amúgy az is lehet, hogy csak rairtak valamit(nem tudni mi volt a rendszer akkor, de mostanában szrt, húgyot kodolnak)

De ez csak 26 évvel ezelőtti, nem 30-40.

2021. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kórházi zárójelentésteket 50 évig meg kell őrizni. Ha voltál ebben az időszakban kórházban, onnan (pénzért) ki lehet kérni a leletek másolatát.
2021. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz, de ha időközben archiválták, raktárba tették, onnan már senki nem fogja neked előkotorni. Az ilyen dokumentumokban az egerek meg a csőtörések nagy pusztítást szoktak végezni.
2021. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!