Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi dolgozók! Jövő...

Egészségügyi dolgozók! Jövő héten megyek covid elleni oltásra, mit vigyek magammal, hogy igazoljam magam?

Figyelt kérdés

Elég a munkaszerződés vagy megnéznek valamilyen rendszerben?

/Műtőssegéd



2021. febr. 23. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
A hóhérnak mit szokás bemutatni akasztás előtt? Örülj hogy nem kötelező az oltás. Aki regisztrált sem köteles elmenni csak jelezze időben.
2021. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
TAJ kártya, személyi, lakcímkártya kell, ezeket tőlem is kérték, hiába vagyok benne a rendszerben és ott dolgozom. Nálunk a beleegyezőt és a tájékoztatót ott adták, de nálatok kérdezd meg az oltóponton, hogy pontosan mi kell.
2021. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

#1es nem kérdezte senki a konteosok véleményét.


Kérdező, nincs neked főnököd? Gondolom van az osztályon egy fonover miért nem tőle kérdezed? Ki kell tölteni előtte egy papírt, azt mikor mész viszed magaddal. Azon kívül semmit. Legalábbis nálunk így volt. De lehet hogy kórháza válogatja.

2021. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Buta kérdés

Bocs


átlag ember vagyok van betegségem még is tudtam mit kell csinálnom mivel oltanak

2021. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2-nek az egyetlen normális választ.


Többiek: Ez egy kérdező oldal, ebből adódóan az a funkciója, hogy az emberek kérdezzenek. :D Ha nem tudsz/akarsz válaszolni, lapozol, ennyire egyszerű. 1 hete kezdtem csak a kórházban és mivel minden kaotikus, ezért szinte semmi infót nem kaptunk, csak el lettünk küldve oltásra. De nem vagyok meglepve az ócsárláson, olyan tipik magyar :D

2021. febr. 26. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az én válaszom volt a legjobb amiben azt írtam KÉRDEZD MEG A FELETTESEDTŐL. Hiába írja a kettes hogy iratok, ha egyszer egy nyomtatványt is ki kell tölteni. Mi azt a saját helyunkon kaptuk a fonovertol, kitoltottuk, leadtuk az olto ponton és kész. Nem kellett taj kártyát vinni meg ilyenek mert rajta volt a taj számunk a papíron. De ahány kórház annyi szokás valószínűleg. Ezért mondtam hogy kérdezd meg a felettesed te szerencsétlen. Ne hivatkozz arra hogy csak egy hete vagy ott, annyit egy hét alatt is minimum tudni kell hogy ki a közvetlen főnököd.
2021. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy számodra a te válaszod volt a “legjobb”. További jó csevegést kívánok magaddal!
2021. febr. 27. 01:23
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Édes istenem és ilyen életképtelent vettek fel eü dolgozónak? Az én műtétemnél ne legyél ott.


De komolyan mi olyan rohadt nehéz abban hogy megkerdezd a felettesed? Aki a főnővér. Ne akard beadni hogy ő se tudja. Vagy ha nem akkor kötelessége utána járni. Ha ez sem akkor felemeled a telefont felhivod az oltopontot és megkerdezed toluk. És akkor elvarjuk a betegtol hogy ne legyen nehéz felfogású mikor a mutosseged is ilyen..

2021. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nyilván nekem eszembe sem jutott megkérdezni a felettesem, de most hogy háromszor leírtad, megvilágosodtam!
2021. febr. 27. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Remélem szakmai kérdésekben is a gyakorihoz fordulsz, véletlenül sem az orvoshoz... Eszem megall.. És még hisztizik
2021. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!