Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatjátok magatokat?

Beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Azt is megköszönném, ha érvelnétek.

2021. márc. 2. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mert 100%-ban egészséges vagyok. Minden egyes nap teszek testi és lelki egészségemért.


30N

2021. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 krisztina24 válasza:
52%
Igen,Astra-Zenecát kaptam,az első oltás megtörtént, jövőhéten jön a második. Asztmás vagyok, eddig nem kaptam el, pedig igencsak ki vagyok téve a veszélynek (3 gyerek, óvoda, iskola). De így érzem biztosnak, ha megkapom. :)
2021. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 whatshername válasza:
37%

Én is már megkaptam mindkettőt, Pfizer, második után hevesebb oltási reakciók, amiket még sem az influenza, sem más (kullancs encephalitis, Hepatitis A, Tetanus) oltásnál nem tapasztaltam, de valószínűleg jobb, mint lélegeztetőre kerülni :)


Az a drgődényhívő, aki szisztematikusan lepontoz mindnekit, aki beadatta, remélem a nagy "nemtommivanbenne - nemisvizsgáltákbe" érvei mellett cigizik és kannás bort iszik mellé :D


Persze, nem kell hinni a tudósoknak, akik közel 10 évet tanulnak a felsőoktatásban a PhD-ig, és arra teszik fel az életüket, hogy kutassák pl az ilyen a vírusokat. Biztosan nem fogsz emlékezni erre a kommentre pár év múlva, amikor a betegség szövődményeivel küszködsz.


Üdv: egy tudósjelölt

2021. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim válasza:
60%
Nem... Akármilyen hátrányos megkülönböztetés is találnak ki nem fogom ezt a hirtelen összekotyvasztott izét magamba szúratni főleg, hogy ez nem is egy veszélyes betegség
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mert krónikus beteg vagyok, és nem szeretnék lélegeztető gépre kerülni. Azonkívül külföldön fognak műteni, és igencsak jól jön.
2021. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Tesómék elkapták, (28-30 éves emberekről beszélünk, teljesen egészségesek, sportolnak rendszeresen) teljesen kidőltek, és egy 45 éves ismerősöm két hónapot volt lélegeztető gépen miatta, csoda, hogy túlélte. Mindemellett a 87 éves nagymamámmal lakom, ő már megkapta az első oltást, de az esélyt sem akarom megadni annak, hogy neki, vagy anyukámnak hazahozzam.
2021. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
30%
#12 úgy, hogy ez nem protokoll kérdése most. Igen, a legtöbb vakcina annyi idő alatt lesz engedélyezve, mert nem foglalkoznak vele nap, mint nap. Ez most egy másik helyzet, ami a világgazdaságot nagyon visszafogja, és egy még nagyobb válság elkerülése érdekében minél hamarabb engedélyezniük kell.
2021. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
58%
(27-es: Az oltottság nem garantálja azt, hogy nem fertőzöl)
2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 Csenge020601 válasza:
39%

Igen.

Nem kell félni az oltástól, hozzá értő emberek készítették. Ha ezzel segíteni tudok magamon, a környezetemen, meg az egész járványhelyzeten, akkor természetes, hogy beoltatom magam. Már regisztráltam, de utolsók közt kerül rám a sor, mert egészséges 18 éves vagyok.

Nagyon viccesnek (és egyben elkeserítőnek) tartom azokat az embereket, akik azért nem oltatják be magukat, mert szerintük chipet raknak belénk 😂 vagy mert szerintük így akarnak minket eltenni láb alól 😂

Azt is nevetséges kifogásnak tartom, hogy “ennyi idő alatt már hogy tudnának biztonságos vakcinát kifejleszteni”.

Az épelméjűek (persze akiknek szabad) szerintem beoltatják magukat.

2021. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!