Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltattad/be fogod oltatni...

Beoltattad/be fogod oltatni magad a COVID-19 koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Ti hisztek a híreknek, hogy mennyien meghalnak az oltás után? Én nem mernék kockáztatni. Úgy sem tervezem elhagyni az országot.

2021. márc. 13. 13:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

Csak akkor ha az oltás mellé jár 10 nap betegszabadság.

Nem akarok lázasan,hidegrázásal,fejfájásal dolgozni.

Több kollegám már megkapta az oltást (Astra zeneca) és azóta olyanok mint a mosotszar.

2021. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze,ez nem kérdés.Halálesetek nincsenek az oltás miatt.Egyébkent,ha elhagyod az országot,csak jobban jársz,mert mindenhol máshol EUban kevesebb az uj fertözöttség,és halálozás a covid miatt.
2021. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

En beadattam. Nem is volt kérdés. Van eszem. Még nem vette el a sok fotelvirológus konteozabáló agytröszt. Semmi bajom nem volt tőle. Sőt, a családban sem senkinek, pedig mind különbözőt kaptunk, es a mami 101 éves. (Testvérem kínait, párom meg én Modernat, egyik unokatestverem (immunbeteg) és szülők Pfizer,

,másik az oroszt , mami Astrát. És kb minden ismerősöm oltva van, többen a másodikkal is. Van köztük aki bíróságon dolgozik, van orvos, és van vegyész..


Mar tervezzük a nyaralást.🏝✈ Mindenki döntsön belátása szerint. Én megértem ha vki fél tőle es kivar vagy egyéb okokból nem vállalja.

De aki csak megy a baromsagokat hiresztelok, ijesztgetok után...nos, nekik jó rettegést és otthon ücsörgést kívánok.

Baromság, de ő tudja.

Jó nyarat mindenkinek!🌞🍉🌽🍦🍨🍹🍺🏖🏝

2021. máj. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Ez termeszetes, az elsö oltason mar tul vagyok.
2021. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
10 es akkor remélem belehalsz
2021. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
15. Hasonló jókat kívánok én is neked. Miért tehet arról valaki, ha nem ajánlott beadatnia azt nem értem. De ha neked ez dobja fel a napod, hogy másnak ilyet odaszúrsz, akkor az csak a te IQ szinted minősíti.
2021. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Haha téged is korlátoznak a többi idióta oltatlannal együtt😆😆
2021. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Engem senki se korlátoz, viszont te agyilag igencsak korlátozottra sikerültél. :D Elárulom, hogy örülnék neki, ha bevezetnék újra a maszkhasználatot zárt helyen. Engem egyáltalán nem zavart az se! És irogass privát üzeneteket anyukádnak. Hátha ő még szeretne diskurálni veled.
2021. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Neked irogatok idióta oltatlankám
2021. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Theophilus válasza:
93%
A 19-es hozzászólást olvasva úgy tűnik hogy egyes oltottaknál új poszt-COVID szindróma jelentkezik, mégpedig a jelentős IQ csökkenéssel együtt járó empátia hiány meglehetős bunkósággal fűszerezve...
2021. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!