Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem koronavírus, akkor mi...

Ha nem koronavírus, akkor mi lehet Apa baja?

Figyelt kérdés

Most voltunk teszten, negatív lett.


Egyébként lázas, hideg rázása van, és nehezen kap levegőt, nem fullad, köhög.


Amúgy meg Anya nem érzett ízeket, tesóm köhög , én meg náthás vagyok meg hideg ráz, de nincs lázam. Apa van nagyon ramatyul.


2021. márc. 17. 19:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Anyukád BIZTOS hogy covidos. Ezért gondolom, ti is azok vagytok. El kaptátok egymástól.
2021. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Az íz és illatok nem érzése, tipikus covid. Családtagok elkapják egymástól.
2021. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Ez gyors teszt volt? Nem vették le PCR-t?
2021. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Nem mentem oda mert azt gondoltam elzavarnak, Apa mesélte, hogy orrából vettek egyet pálcikával az negatív lett, arra pár percet kellett várni, lett még egy szintén orrból és 2 nap múlva tudjuk meg a házidokitól.


Én is úgy gondolom, hogy covidosok vagyunk. Nyakam teszem rá. Nekem más a házi dokim mivel nem vagyok lázas ezért nem rendelt tesztet. Biztos, hogy elkaptuk mert pénteken amikor jöttek a tünetek együtt mentünk autóval.

2021. márc. 17. 21:30
 15/50 anonim ***** válasza:
A második, a PCR teszt a mérvadó,az lehet pozitív lesz. Tudod, hogy kb.ki fertőzött meg benneteket? Ki volt először tünetes? Köszönöm.
2021. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Igen, és bevallom amikor írtam a kérdést arra nem gondoltam, és visszagondolva első alkalommal Anyának voltak tünetei egy hete, gyárban dolgozik amely munkahelyről csomó embert hazaküldtek pozitív teszt miatt. Szóval anyukám hozta haza, 1 napig volt beteg és érdekes, hogy nullás a vércsoportja, ismerősöm aki 43 éves nullás vércsoportja van és azt mesélte, hogy amíg a felsége alig létezett addig ő megtanult főzni a 2 hét alatt meg, hogy aki nullás vércsoportos annak enyhébbek a tünetei. Nem tudom mennyire mérvadó, de leírtam. ( nyugi, sehova nem megyünk tescoból rendelünk és várjuk a második tesztet ).
2021. márc. 17. 21:55
 17/50 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!🌼Anyukád után hány nappal letettek betegek?
2021. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Anya után 1 nappal azaz 1.5 nappal mert asszem szerdán jött haza , hogy rosszul érezte magát csütörtökön semmi nem volt, de végig pl. együtt vacsiztunk szerdán meg csütörtökön is és péntek reggelre lettünk , Tesóm,Apa, én betegek Apa vasárnap lett nagyon rosszul, akkor nem volt láza, hétfő délben lett 38.4 a testhője.
2021. márc. 18. 01:15
 19/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 18. 01:16
 20/50 anonim ***** válasza:
0%
c-c
2021. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!