Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem koronavírus, akkor mi...

Ha nem koronavírus, akkor mi lehet Apa baja?

Figyelt kérdés

Most voltunk teszten, negatív lett.


Egyébként lázas, hideg rázása van, és nehezen kap levegőt, nem fullad, köhög.


Amúgy meg Anya nem érzett ízeket, tesóm köhög , én meg náthás vagyok meg hideg ráz, de nincs lázam. Apa van nagyon ramatyul.


2021. márc. 17. 19:16
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Tesóm be van rekedve, Anyának már semmi baja, én nekem meg hőemelkedésem van.


Ilyenkor akkor mit kell majd tenni? Bevásárlás hogyan megy a tesco online-on? Kell megint heteket várni, anno írták még 1 éve, hkgy 3 hét egy rendelés, nagyon nincsen rokonunk netbankja is csak a tesómnak van így arról a kártyáról tudunk rendelni, vagy lehet kp-val is fizetni?

2021. márc. 19. 01:03
 32/50 anonim ***** válasza:
76%
Az online rendelés az jó ötlet most. Házból ne menjetek ki, mert mind betegek vagytok. Nincs senki ismerős aki bevásárola, és a kilincsre akasztja a cuccot? Vagy ha nincs senki segítség, akkor szóljatok az önkormányzatnak. Kérjetek segítséget.
2021. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Tesco online-hoz mindenképp kell bankkártya, nem lehet készpénzzel fizetni (mert így vannak biztonságban a sofőrjeik, hogy nem hordanak magukkal sok készpénzt, így nem rabolják ki az autót). Regisztrálni kell a honlapjukon, és akkor meg tudod nézni, hogy mikorra van időpont, és hogy egyáltalán kiszállítanak-e a ti címetekre. Ha nem szállítanak, akkor Tesco Dobozt még mindig rendelhettek, de azt a posta hozza ki, és nem lehet előre tudni, mikorra ér oda tudtommal. Más cégek is vállalnak élelmiszer-házhozszállítást, ha a Tesco nem, nézzétek meg a spar, kifli.hu, groby stb. honlapját, hátha ők mégis szállítanak.


De szokásos megoldás tényleg az, hogy egy rokonnak vagy a szomszédnak telefonon lediktáljátok a bevásárlólistát, és ő vásárol nektek (persze a pénzt megadjátok). Amiből persze lehet súrlódás, hogy nem a kedvenc tejfölötöket hozta, de kis rugalmassággal megoldható.


Ha senki ismerős nincs, akkor pedig az önkormányzattól kell kérni segítséget.

2021. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Pedig 80-as véroxigén szinttel nem kéne otthon maradia :-( A háziorvos nem tud oxigénmaszkot vagy ilyesmit felírni? Azt úgy tudom otthon is lehet használni (daganatos beteg volt a családban, neki kellett).
2021. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Megfázás..
2021. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Nekem ma volt tesztem a gyorsteszt ismét negatív, ma lett lázam és nehézlégzésem.
2021. márc. 20. 00:30
 37/50 anonim ***** válasza:
A gyors teszt ha negatív, a PCR sajnos lehet pozitív.
2021. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Igen.. nem is értem ezt, miért negatív? Előttem volt egy anyuka neki pozitív lett a férje negatív.. miért?
2021. márc. 20. 00:52
 39/50 anonim ***** válasza:
Ez itt a napló...
2021. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
A PCR sokkal kisebb mennyiségű vírust kimutat már. Ha a gyorsteszt negatív de a PCR pozitív, akkor fertőzött vagy, de nincs olyan nagyon sok vírus a nyálkahártyádon.
2021. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!