Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem koronavírus, akkor mi...

Ha nem koronavírus, akkor mi lehet Apa baja?

Figyelt kérdés

Most voltunk teszten, negatív lett.


Egyébként lázas, hideg rázása van, és nehezen kap levegőt, nem fullad, köhög.


Amúgy meg Anya nem érzett ízeket, tesóm köhög , én meg náthás vagyok meg hideg ráz, de nincs lázam. Apa van nagyon ramatyul.


2021. márc. 17. 19:16
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

#39 igen, de most, hogy válaszoltál megjelenik, hogy történt valami kommentben, szóval nem értem , hogy miért, de örülök, hogy érdekel, asszem el lehet távolítani a megválaszolt kérdések listájából ha zavar.


Egyébként már nem érzek ízeket sem szagokat, ma reggel csak citromot ettem.

2021. márc. 20. 15:37
 42/50 A kérdező kommentje:
ma ment be a kórházba 65 véroxigénnel 131/74 vernyomással 79 pulzussal.
2021. márc. 22. 18:11
 43/50 anonim ***** válasza:
Juj az nem jó! Apukádról van szó ugye? Jobbulást kívánok! Gyógyulást! Remélem, már jobban van. Ti hogy vagytok?
2021. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Apu , igen.. nem volt valami jól. Hát én nekem olyan a mély levegővétel , hogy fáj közben a mellkasom, de szerintem megmarad ez szövődményként is. Család másik 2 tagja jól van.
2021. márc. 22. 18:49
 45/50 anonim ***** válasza:
Huha, 65 saturatioval lehet, hogy intubalni fogják, ha valóban annyi... Jobbulást!
2021. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Rátették ilyen oxigéncuccra, nem lélegesztetőgép csak ilyen valami, állítólag azt mondja már 95 a szaturáció.. hihető ez? Bement 65-el rá 2 órára 95?
2021. márc. 22. 20:18
 47/50 anonim ***** válasza:
Persze hogy hihető! Kap oxigént, gyorsan fog javulni. Ne aggódj!
2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Ne aggódjak?
2021. márc. 22. 21:06
 49/50 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert csak magadat teszed tönkre vele, apukádon nem segít. Ha ti otthon gyorsabban gyógyultok, az apunak is jó, mert a jó hírek, hogy ti jobban vagytok, rá is pozitívan fognak hatni.


Az oxigénnél meg abba gondolj bele, hogy eddig a "sima" levegőt szívta, aminek a 20%-a oxigén, amit most kap, annak 100%-a (persze csak olyan erősre állítják az áramlást, amennyire kell). A tüdeje gondolom be van gyulladva, nem olyan jó a légcsere a levegő meg a vér között, nade a 100%-os oxigén ezt nagyon is feljavíthatja. Nem vagyok orvos, de a kémiai-fizikai hátterét ismerem annak, hogy hogyan működik a tüdő, és engem abszolút nem lepett meg, hogy ennyit segít az oxigén.

2021. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Az kemény hogy apáddal ez történik te meg itt beszélgetsz.. hmm
2021. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!