Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem koronavírus, akkor mi...

Ha nem koronavírus, akkor mi lehet Apa baja?

Figyelt kérdés

Most voltunk teszten, negatív lett.


Egyébként lázas, hideg rázása van, és nehezen kap levegőt, nem fullad, köhög.


Amúgy meg Anya nem érzett ízeket, tesóm köhög , én meg náthás vagyok meg hideg ráz, de nincs lázam. Apa van nagyon ramatyul.


2021. márc. 17. 19:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező, nekem is így vették le. Először volt egy rapid teszt orrbol , ami negatív lett, majd plusz még orr és garat egy pcr, ami pozitív.

A párom szintén 0-s vércsoport, neki alig volt valami baja, de engem úgy levert a betegség, hogy mozogni alig bírtam.

Jobbulást az edesapadnak!

Hogy van most?

2021. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Majd írd meg mi lett a teszt eredménye, nagyon érdekel! Most hogy vagytok?
2021. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
54%
Nalam is ugyanigy zajlott. A rapid teszt negatív, a pcr pozitív. 0-as a vercsoportom de a pozitív pcr utan 3 nappal szo szerint alig kaptam levegot, se etvagyam, se erom. Korhaz lett a vege. Most engedtek ki 4 napja. De szaglasom meg most sincs.
2021. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Nem mer kórházba menni Apa, mivel eü-s volt látta hogyan épült le az egész, ha nincs ismerősöd pl. orvos vagy főnővér senki sem szól hozzád legalábbis itt. Na de nem is ez a lényeg 80-as a véroxigén szintje amit azzal a kis pulzoximéterrel mérünk, egész nap lázas és felülni alig tud, 3 nap után ma evett, de csak csokit meg mekis kaját kívánt, azzal nem megyünk előbbre. Már néztem ügyfélkapun elkezdték a tesztet holnap lesz eredmény, mivel nem érezte, hogy csípős a nem tudom melyik burger ezért ízeket sem érez, 100%, hogy koronás és sanszos, hogy nagyon sokáig fog ezzel küzdeni, abban bízok, hogy tudok szerezni Favipiravir gyógyszert, mert írták, hogy valaki Budapesten nem talált, hááát akkor én egy kis pici városba hogyan fogok? Még a neheze hátra van, de fogok ide írni, nem is azért, hogy érdekel titeket, hogy egy anonim ember apja hogyan van, hanem, hogy ha a későbbiekben hasonló kérdés merül fel valakinél legyen folytatás és esetleges konzekvenciák levonása érdekében... mindenképpen írok.
2021. márc. 18. 22:54
 25/50 anonim ***** válasza:
Igenis érdekel minket hogy van az édesapád, hiszen honfitársunk. Nagyon figyeljetek oda rá, a 80-as oxigén szint nem túl jó. Ha nem javul, akkor kérjetek tanácsot vagy kórház! Ott kap megfelelő kezelést. C.vitamin, D, vitamint adjátok neki vagy Béres cseppet hogy megerősödjön. Jobbulást kívánok! Kitartás! 👍🌻
2021. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm. C,D vitamint szed meg lázcsillapítót -bár az kötelező gondolom-
2021. márc. 18. 23:09
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezek kellenek.Sok folyadék meleg mézes tea. Gyümölcslé.
2021. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Pozitív a teszt... 2 órája csinálták meg,
2021. márc. 19. 00:04
 29/50 anonim ***** válasza:
Gondoltam.. sajnálom! Reméljük, hamar túl lesz rajta!
2021. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az egész család covidos? A többiek jól vannak?
2021. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!