Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatjátok magatokat covid...

Beoltatjátok magatokat covid ellen? Ha igen, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Épp próbálom meggyőzni magam mellette, ezért kérdezem. Láttam, hogy van hasonló kérdés, viszont ott sokan nem írták, hány évesen döntöttek az oltás mellett.

2021. márc. 22. 13:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: csúnya meglepetés fog érni, ha a pfizerre bítod a védekezést. De remélem csak vicc volt, és nem vagy ennyire debil.
2021. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%

#10

Hogy őszinte legyek, én örülnék is ha így működne, mert nem akarok gyereket, jó is lenne ha ilyen egyszerűen megoldódna. :D

De NE BÍZZ BENNE, még ha igaz is, hogy "okozhat meddőséget" ez se azt jelenti, hogy minden beoltott 100% steril lesz...

2021. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Mi be vagyunk oltva a párommal, Pfizert kaptunk, jövőhéten kapjuk a másodikat már. 24 L és 26 f
2021. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk az egész család oltásellenes. Apámtól, apósomig mindenki. Már annyira kivan a f@szom is, amiért csak ez a téma 0-24, óránként osztanak meg valami f@szságot. Hasonlóakat, hogy bilgéc megöl minket, beadja nekünk az ötgét, rokefeller meg zsidóvá változtat. Szóval regisztráltam, ha lehet videón dokumentálni fogom, ahogy beoltanak, csak hogy higgyenek nekem. Természetesen mindezt csak azért, hogy megmutassam nekik, hogy jé nem fogok megdögleni :D Aztán a gyermeknemzés az más kérdés, azzal még várni kellene, de ha igazuk van és tényleg meddővé tesz, akkor legalább innentől tolhatjuk az asszonnyal gumi nélkül.

18F

2021. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, de igazad van!! A meddőség miatt én is oltatnék, irtózom a gyerek gondolatától is, ezért abortusz lenne..., az is fáj, a meddőség szuper lenne. 40éves nő
2021. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

Egyik oltás sem okoz meddőséget. Mint ahogyan a vírus sem szerencsére.

Komolyan fogom a fejem az itteni kommentek olvasása után...


Értelmes posztokat tessék olvasni:

[link]


#15 tudod a nőgyógyász tud neked ebben segíteni egy 10 perces kisműtéttel, és utána soha a büdös életben nem lesz gyereked.

2021. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Szándékomban áll oltatni, igen. De mivel sem öreg, sem beteg nem vagyok, így hiába regisztráltam hónapokkal ezelőtt, azóta is csak várok és várok és várok.

38 éves leszek idén.

2021. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Egy percig sem gondolkodtam rajta hogy oltassak-e , mindenképp oltatok.


25 vagyok

2021. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Ez is csak a pénzről szól, mint minden más.


33 év

2021. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
#19 Igen, a pénzről szól. Arról, hogy olcsóbb az államnak odaadni egy életmentő vakcinát beszerzéssel együtt 10Kft-ér adagonként, mint egy ember intenzv kezelése 18 millióért. Meg mondjuk a családodnak is olcsóbb az oltás, mint egy temetés például...
2021. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!