Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak is ilyen nehéz a...

Másnak is ilyen nehéz a háziorvostól időpontot kérni ? Eddig legalább felvette a telefont , most a mobil számán hívtam és az asszisztens vette fel.

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Képzeld el, hogy mennyien halnak meg amiatt, hogy a szokásos gyógyszereiket nem tudják felíratni. Nem egyedi az eseted, tavaly a negyedik helyen kaptam ellátást, az egészségügyi irányítók mintha a népesség "kihalasztására" bazíroznának. Mindent tologatnak, ami "nem sürgős". Végeredményben minden eltolható, a belehalás is, legfeljebb nem jön be. Azok a háziorvosok, akik korábban sem nagyon jeleskedtek orvosként, azok most kényelmesen élnek.
2021. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valaki felvette. Anyám gyógyszert íratna, amit hosszú évek óta szed, de konkrétan több, mint egy hónapja nem veszik fel a telefont neki, pedig minden nap többször próbálkozik...
2021. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Eddig a vért is le vette a krónikus betegeknek, és beküldte a laborba , most nem veszi le hanem be kell menni a kórházba. Azzal nem foglalkoznak, hogy az idős sulyos beteg , hogy megy be a kórházba. Mert az ugye nem az ő gondjuk ! Én elhiszem , hogy túl vannak terhelve , de akkor a betegek haljanak meg mert a covid miatt már más beteggel nem foglalkoznak !
2021. márc. 22. 18:23
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos úgy tűnik, nagyobb lesz itt a járulékos veszteség, mint amit maga a covid okoz. (És ezzel nem akarom elbagatellizálni magát a vírust. Van. Létezik)
2021. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez van ! De ha Anyukád nem szedi a gyógyszereit akkor meg is hallhat! Ez nem érdekli őket csak a covid ! Pontosan abba hallnak bele az emberek, hogy ellátatlanul maradnak ! Én 3 hónapra kaptam időpontot a gasztróra, és a reumatológiára, a bőrgyógyászatra 1 hónap mulva ! Felháborító !
2021. márc. 22. 18:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

És a rendelőbe hogy megy be, ha a kórházba nem tud?

A legtöbb helyen egész nap oltanak, nincs túl sok idejük.

Amúgy miért zavar, hogy az asszisztens vette fel?

én pl. még soha nem találkoztam olyannal, hogy az orvos vette volna fel, nem is ez a dolga...

2021. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ad #3: sokan túlterheltek és sokan alulterheltek. Én ma a 4 órás rendelési idő utolsó órájában próbáltam volna a szokásos gyógyszereket felíratni, kb. 20x próbálkoztam a telefonnal, azt ugyanis kiválóan tudják kezelni. Vagy foglaltat jelez, vagy kicseng, de nem veszik fel. Mivel járóbeteg forgalom nincs a rendelőkben és a wc-n se lehet nagyon hosszadalmasan üldögélni, akkor vajon mit csinálnak ? Az én háziorvosom BT-je képezte ki azt a fiatalabb háziorvost, aki majdnem eltett láb alól a nem megfelelő gyógyszer rámtukmálásával. A betegséget képtelenek voltak diagnosztizálni, a megfelelő gyógyszerről elfelejtkeztek, a háziorvosom rendszeresen helyettesítteti magát és hasonlók.
2021. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, felháborító hogy nem hagyják ott a lélegeztetőn az embereket, és rohannak hozzád!

Hihetetlen! Hogy mik vannak ebben a mai világban!

2021. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon mit csinálnak szerintetek? Az egész oltás mizéria a nyakukba van cseszve. Nehogy azt gondoljátok már, hogy a lábukat lógatják.

Ha mrg az asszisztens felvezte a telefont, nem is értem min megy a rinya.

2021. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy létezik, nálunk is voltak a családba covid fertőzöttek, két hétig karanténba voltak , gyógyszert nem írtak fel nekik , azt mondták ha sulyosabb lesz az állapotuk akkor mentőt kell hívni , de hála Istennek meg gyógyultak ! Láz csillapító, vitaminok ezeket szedték.
2021. márc. 22. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!