Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » COVID-19 IgG vérvételen...

COVID-19 IgG vérvételen voltam, és pozitív, 15 az eredmény. Miért ennyi kevés?

Figyelt kérdés

Szüleimnek 25 volt az érték. 1 hónap után mentek vérvételre IgG-re. Anyukámnak nehéz tünetei voltak. Nekem szó szerint semmilyen. Egy napos hőemelkedés, pici torok fájás, pici nátha. Én 3 hónap után mentem ellenanyag vérvételre, és 15 az eredmény. Na lassan már 4 hónapja lesz, hogy túl vagyok a betegségen. Azt írják, hogy lehet volt az előző hónapokban covidom, vagy nem rég volt. Hogy komplett vizsgálatra lenne szükséges azt ajánlják, hogy ki tudják zárni, hogy fertőzött e vagyok vagy sem. Vagyis pcr tesztre kellene menni.


Ez nagyon kevés a 15. Vagy sem? Hogyhogy az anyámnak 25 volt?

Mennyi ideig vagyok védett vajon?


2021. márc. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja, hogy mitől függ.
2021. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy mennyi az ellenanyag szint. Az, hogy van ellenanyagod, azt jelenti, hogy tuti kiálltad már egyszer a betegséget (de ebből még nem derülne ki, hogy mikor, viszont te azt úgyis tudod). Ha ez a szint magasabb lenne, akkor kaphatnál igazolást is, hogy védett vagy, de így nem, mert az alacsony szintnél nem biztos, hogy még kitart a védettséged.


Az, hogy pcr teszt kell a fertőzés kimutatására, csak ilyen sablon szöveg. Azért írták oda, mert a vérvizsgálat nem alkalmas az aktuális fertőzés kimutatására, csak arra, ami már a múltban lezajlott. Az eredményeid valszleg nem utalnak arra, hogy feltehetően fertőzött lennél, csak a tévedések elkerülésére írják ezt le külön.

2021. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 0, mégsem aggódom.
2021. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!