Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet vegleg letenni...

Mikor lehet vegleg letenni ezt az idegesito maszkot?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mikor mindenki vegre elhagyhatja
2021. márc. 29. 01:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is gondot jelent sokszor a maszk, a korlátozások, de inkább azt remélem, hogy egyre kevesebben betegszenek, halnak meg a covid miatt.
2021. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy gondot jelent, főleg hogy asztmás vagyok, és szemüveges is. Néha úgy zihálok benne, és akkor meg a szemüvegem mégjobban bepárásodik. De azt olvastam, ahol nagyokosok írták, hogy asztmásként rám veszélyesebb a koronavírus, és hogy nem indokolt, hogy ne hordjam, mert simán lehet benne levegőt kapni, és leginkább az orvosi maszkot ajánlják. Az hogy valakinek légszomja lesz benne, vagy nem kap rendesen levegőt, azt mondják, hogy inkább pszichés ok. Még jó hogy ők annyira tudják😐
2021. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!