Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid atveszeltseg utan...

Covid atveszeltseg utan mennyivel kaptatok meg a vedettsegi igazolványt? Most estem túl és május 20 tol van foglalás wellness szállodaba akik kérik az igazolványt arra megjon?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 21:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

[link]


Március 15 én lettem pozitív. 25 ével lettem gyógyult. Már megszünt a 3 hónap. Tünetentesnk kell lenned és 1-2 hét után megkaphatod ez teljesen biztos mai info az orvostól.

2021. ápr. 12. 10:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Március 25. óta hogyan telt el 3 hónap? :D No mindegy, köszi a választ, én azért kivárom a korábban ajánlott minimum három hónapot mire oltáson fogok gondolkodni.

Amúgy igen, simán lehet szállást foglalni pünkösdre, ahogy húsvétra is lehetett a korlátozások előtt, legfeljebb visszamondják és nem lesz belőle semmi. De kétlem hogy ez lesz a helyzet, mivel a vezír telt házas meccseket akar tartani, szóval.. (:

2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most írtam hogy nincs már érvényben a 3 hónap.

1- 2 héttel a betegség után megkaphatod,

2021. ápr. 12. 11:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Sorry, azt hittem az az előző mondatod folytatása. Mindenesetre biztató hogy csak így megváltoztatták a korábbi szabályozást, nyilván hogy boldog-boldogtalan oltakozzon és minél nagyobb számra hivatkozhassanak, még ha így a vírushordozók is vígan beoltatják magukat és betegebbek lesznek mint voltak. Ez már nem neked szól kérdező, csak rám jött a szófosás a kormány víruskezelési alkalmatlansága miatt.
2021. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért az furcsa hogy a szálloda már most szól hogy e védettségi igazolványt vinni kell én úgy érzem hogy ők már kaptak infót arról hogy nyitva lehetnek oltottaknak.
2021. ápr. 12. 11:49
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Eközben a koronavirus.gov.hu-n:

"COVID 19 betegség a kórtörténetben

Azon személyek is olthatók a vakcinával, akik kórtörténetében 3 hónapon túli igazolt COVID-19 fertőzés szerepel."

2021. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!