Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek egy 97-es születés...

Szerintetek egy 97-es születésű, nem krónikus beteg mikor kaphat Pfizer vagy Moderna oltást az évben pesten?

Figyelt kérdés
Házi orvos nem érem el. A nővér szerint ne nagyon várjak erre.

2021. ápr. 15. 17:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Már megkaptam. Semmi bajom. Nekem a fizetésem függöt ettől
2021. ápr. 26. 00:18
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

#nekem a fizetésem függött ettől”

Szánalmas ahogy ezzel zsarolják az embereket

2021. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25%
Ja így van, aki nem oltat az nem mehet sehová.
2021. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22#

Szerencsére nem mindenhol. A mi munkahelyünk csak támogatott minket, ha szerettük volna az oltást. Nem azt mondom, hogyha a helyzet rosszabb lesz, akkor nem köteleztek volna bennünket is. Benne van a pakliban. Sokféle munka a típusától függően egyszerűen muszájból megköveteli a dolgozóitól. A vendéglátásban a legtöbben elvárnánk ezt, hiszen senki sem akar megfertőződni a vendégek közül.

2021. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem is a keresetem volt veszélyben az oltás elmaradása miatt, bár én amúgy is oltottam volna magamat (mondjuk kicsit vártam volna vele).
2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!