Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek egy 97-es születés...

Szerintetek egy 97-es születésű, nem krónikus beteg mikor kaphat Pfizer vagy Moderna oltást az évben pesten?

Figyelt kérdés
Házi orvos nem érem el. A nővér szerint ne nagyon várjak erre.

2021. ápr. 15. 17:30
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
83%
Én 98as születésű vagyok, kb 1,5 hete regisztráltam az oltásra, a hét elején szóltak, hogy megkaphatom a Szputnyikot, de mondtam hogy én a pfizert szeretném. Ma már megkaptam a pfizert. Budapesten élek, nincsenek betegségeim.
2021. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen igazad van! Én jóval idősebb vagyok tőled, de középkorúként nekem is a kínai vagy orosz oltást fogják valószínűleg felkínálni. Én nem bízok sem a kínai sem az astra zeneca vakcinában, az oroszt még elfogadnám mert elég jók, de jelenleg még nem engedélyezte az EU. Így marad a Pfizer vagy Moderna. Arra készülj fel, hogy minden utánad regisztráltat is előbb be fognak rá hívni, aki idősebb vagy krónikus betegsége van, így a dolog elhúzódhat akár hetekig-hónapokig is. Kitartás!
2021. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam 97-es és már mindkét oltása megvan. Igaz nem Pesten és kínait kapott.
2021. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nincs semmi betegsége

2021. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én Pfizert kaptam. Mondjuk van krónikus betegségem. Én nem válogatnék a Mo-on engedélyezettek közül. Tegnap kaptam meg, és örülök, hogy legalább túlestem rajta.
2021. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez is egy vélemény. Én azt gondolom adófizefő állampolgárként jogunk van eldönteni milyen kockázatot vállalunk a vakcinák kapcsán. Az én egészségemről van szó, emiatt ha nem akarok olyan oltóanyagot aminek kapcsán vérrögképződés merült fel, vagy hiányos dokumentációval adták be és folyamatos vita van a hatékonyságát illetően akkor nem fogom felvenni. És mondhat bárki bármit, nem fognak meggyőzni mert én nem nyelem be a propaganda szöveget amivel azt akarják elhitetni, hogy minden vakcina hatásos és biztonságos. Józan paraszti ésszel se nehéz rájönni, hogy ez nem teljesen így van. Vannak hagyományos, mrns és vektorvakcinák más más elven működnek és más a hatékonyságuk és a vele járó kockázat. És lehet azt mondani fotelszakértő vagyok, de csak használom az eszem és informálódok.
2021. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerencsére a doktornőmmel tudtam beszélni. Csütörtök kapom a Pfizert már :)
2021. ápr. 20. 21:45
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
De minek oltatod magad? Fiatal egészséges vagy, nincs rá szükséged.
2021. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Azért oltatom magam,mert nincs pénzem havi 4 pcr tesztre se időm a karanténra. Mint látható akinek nem lesz kártyája szinte nem is mehet sehova. Én nem kockáztatom a szabadságomat. Előbb vagy utóbb ugyis kötelező lesz. Most még választhattam.
2021. ápr. 25. 21:46
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Várd ki a végét ha csak ezért oltatnal. Most meg oltással is korlátozottan lehet menni aztán lehet kelleni fog de nyilván egy idő után el lesz törölve.
2021. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!