Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 40 év alatt mész oltatni magad?

40 év alatt mész oltatni magad?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Pontosabban mennék, mert nem hívtak még
2021. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen! 30 éves vagyok, az első oltást már meg is kaptam. Párom 35, ő is megkapta már az elsőt.
2021. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én (27) már az elsőt megkaptam, páromat még nem hívták, de regisztrált ő is.
2021. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


(Jöhet a szokásos lepontozás. 🙄😒 Bár nem értem, hogy ezért miért szavaznak le, de hát, akinek ez jólesik, ám legyen, de ettől nagyobb öröme ne is legyen soha az életben.)

2021. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, ment a zöld kéz,h írtál. Még énis csak gondolkozok rajta. Hány éves vagy és mièrt döntöttél így?
2021. ápr. 16. 11:50
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

30 éves életerős, 100%-ban egészséges nő vagyok. Minden egyes nap teszek testi és lelki egészségemért. Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok több éve.

Egy évben csak egyszer szoktam beteg lenni, de van, hogy még ennyiszer se. Ha beteg vagyok azt csak saját magamnak köszönhetem figyelmetlenségem miatt, pl. nem öltözöm fel eléggé, ezért megfázítom magam.


Soha nem voltam influenzás, az elmúlt egy évben csak nyáron voltam beteg pár napra, mert strandon összeszedtem össze valamit- ennyi volt az össz károm.

Tudatosan óvom magam.


Akik eddig önpusztító életmódot folytattak, nem ettől a oltástól maradnak majd egészségesek.

2021. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

"Akik eddig önpusztító életmódot folytattak, nem ettől a oltástól maradnak majd egészségesek." Emiatt pontoznak le. Mert már tolod is a bújtaott személyeskedést, minősítgetést. Nekem 40 éves egészséges ismerősöm halt bele. Nem, nem ivott, dohányzott, és igen sportolt. Ismerős gyerek intenzíven, ó vajon ő piált, vagy bagózott?

Tolod a szokásos degradáló mocskot, csak most szépen becsomagoltad. És ja, nagyon egészséges életmódod lehet, kb minden oltásos, járványos -vagy ahhoz kapcsolódó kérdésnél ott vagy és tolod a szokásos dumát.

2021. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Senki le sem szarna, ha nem jelennél meg minden ilyen kérdés alatt szemétkedni azokkal, akik oltatni szeretnének.
2021. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

#7-8


Ki mondta, hogy szóljatok be? A kérdező kérésére válaszoltam, mivel megkérdezte, hogy miért döntöttem így. Mit p..fáztok bele mások beszélgetésébe?


Csak tudjátok sokszor megkaptam már az érzelmi manipulációs dolgot, hogy de a másikat véded...aham, miközben elhízott, cigizik..stb..


A félelem, a stressz, amit már egy éve nyom a média, na, az is gyengíti jócskán az immunrendszer erősségét.

2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudom. Nem vagyok oltásellenes. Az oltásellenes barátnőm is hangoztatja mennyire egészséges, aktív főleg facebbokon osztja. Ennek ellenére napi szinten füvezik, cigi napi fél doboz. Persze ezt nem hirdeti:S
2021. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!