Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok utánajárni, hogy...

Hol tudok utánajárni, hogy Hepatitis-B ellen be vagyok-e oltva?

Figyelt kérdés

Már külföldön, Nyugat-Európában élek. A magyar rendszerből kijelentkeztem.

Ilyen esetben kihez forduljak?


1994-ben születtem, ha számít.



2021. ápr. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a korosztály be lett oltva hepatitisz B ellen már. Ha nem lettél volna iskolában aznap, akkor utána kellett volna néznie a védőnőnek, hogy beoltottak-e. Ha biztos akarsz benne, akkor egy anti-HBsAg vizsgálatot csináltass, az mutatja az ellenanyagszintet a hepatitisz B vírus elleni oltás után.
2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvosi papírjaid közül keresd elő a védőoltási könyvet (nem a csecsemőkorit, az lesz ráírva valószínűleg, hogy "védőoltási könyv 14 év feletti személy részére", az enyém zöld, levelezőlap méretű kb.)


Ebben lesz egy oldal, ahol a hepatitis oltások vannak, külön az A és a B. A B-nél kellene legyen 2 bejegyzés (legalábbis nekem 2 van).

2021. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha csak simán kérek egy Hepatitis-B elleni oltást itt?

Vagy ha ráoltanak úgy, hogy már kaptam az baj?


(Itt ingyenesen adják mindenkinek aki kéri.)

2021. ápr. 21. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem baj, de rákérdezhetsz az orvosnál.
2021. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!