Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » COVID oltás: ha másik városban...

COVID oltás: ha másik városban élek mint ahol van a házi orvosom?

Figyelt kérdés
Akkor kérhetem hogy irányítson át a pesti oltópontra? A lakcím kártyámon van 2 cím, de a házi orvosom nem pesten van.

2021. ápr. 22. 20:11
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt inkább a tisztiorvosi hivataltól kellene megkérdezni.
2021. ápr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálunk a háziorvos küld oltópontra embereket, felszabadult időpontok feltöltése céljából.Ez alapján úgy gondolom, megér egy hívást :)
2021. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem tegnap hívott és kb leb.szott,hogy mit akarok én az ő listáján a vidéki címemmel. Kb elküldött a francba tök bunkó stílusban, miközben mondtam, hogy én akár Bp-re is felmegyek. Szóval én majd megoldom ezzel a netes regisztrációval az oltásom, nem kérek ebből az orvosból többet. Akihez egyébként sose jártam, mert nem szoktam beteg lenni.
2021. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha, akkor én is kivárom a netes regisztrációt kb ennyit lehet tenni. amúgy nekem a lakcímkártyámon mind a 2 cím rajta van, de pesten élek életvitelszerűen a háziorvosom meg vidéken van.
2021. ápr. 24. 12:42
 5/7 anonim válasza:
Nálam pont fordítva van, a háziorvosom Pesten van, én meg vidéken mostanában. Kérdeztem, hogy kaphatom-e vidéken, kedvesen elmondta, hogy erre nincs lehetőség, így nekem Pestre kellett miatta utaznom. Végülis nem baj, mert Pfizert kaptam.
2021. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én ma foglaltam interneten időpontot a hozzám legközelebb eső oltópontra.
2021. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj a foglalással, hogy úgy pfizert nem lehet kapni, mármint 0% esély van rá, még az sincs, hogy talán..
2021. ápr. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!