Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valószínűleg meddig fog az...

Valószínűleg meddig fog az tartani, hogy csak védettségi igazolvánnyal lehet igénybe venni bizonyos szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

Hallottam, Orbán bejelentette, hogy ehhez kötik a fürdők, mozik stb használatát. Ugyanakkor én nem szeretném magam beoltani (nem vagyok oltásellenes alapvetően, más okból, egészségügyi inkább).


Mit gondoltok, mikor nyit ki teljesen az ország, a be nem oltottak számára is? Nyár közepére mondjuk vagy idén már felejtsem el?



2021. ápr. 23. 13:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
24%

#20as ott a pont!

Én aaz olyan embereket sajnálom mint a kérdező, aki beoltatna magát de bizonyos okok miatt nem lehet. Ők a társadalom azon kicsi része akiket a nyajimmunitas vedhetne meg. De az itt sose lesz, hála a sok aluliskolazott embernek aki azt se tudja mi fán terem a védőoltás de azért ellenzi. Nekik koszonhetjuk majd a negyedik hullámot és ők lesznek azok akik emiatt a legjobban fel lesznek háborodva.

2021. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%
A beoltott emberek miert beszelnek ugy a magukra vigyazo, egeszseges emberekrol, mintha leprasak lennenek??
2021. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
18%
#22 a vírus a mi szemünk számára láthatatlan. Nem tudsz vigyázni. Mármint persze tarthatod a távolságot, hordhatsz maszkot és ez lényegesen lecsokkenti az esélyét hogy elkapd, de attól még nem lehetetlen. És az sem garancia semmire hogy egészséges vagy. Az eredeti vírus ellen az volt, de a brit mutáns ellen nem az. Szóval nem kellene hatradolni hogy én egészséges vagyok és vigyázok és jól végeztem dolgomat.
2021. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

Könyörgöm, aki oltva van az is fertőz.

Miért különb az oltott ember vírusa ,mint a nem oltottaké?

2021. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
28%

Itt nem arról van szó ki fertőz ki nem. Hanem hogy sok az oltasellenes és ha nem oltatja be magát elég ember sose lesz nyajimmunitas. Ezért próbálják valahogy szankcionalni a dolgokat. Egész baratian csinálják, mert ha rajtam múlna azt mondanám hogy mindenkinek beadjuk és kész, nincs választás.

Annyi haszna van egyébként a gyakorlatban hogy ha egy helyiségben csak oltottak ülnek és megfertozik egymást valószínűleg nem lesz komoly bajuk. De ha beul közéjük egy oltatlan és az is elkapja akkor már mindjárt más a dolog.

2021. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Morzsoltam is néhány könnycseppet ezért a törődésért amit tanúsítanak a pórnép irányába ...
2021. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%

#26 figyelj én nem hagytam volna választási lehetőséget mert én tudom milyen a magyar oktatás, hogy mennyi segghulye ember van.

Ők hagytak. A többségnek van lehetősége beoltatna magát. Rajtad áll. Felveszed vagy elviseled hogy ide oda nem engednek be. Elég egyszerű.

2021. ápr. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%

Csak ha nekem nincs választásom,akkor ne kelljen az adóm sem.

Menjen dolgozni, aki oltott.

Mi meg éhen halunk, nincs ezzel baj.

Az oktatás idáig is szar volt, de az ember intelligenciája,nem a vegzettségétől függ.

Arról nem beszélve,hogy egészséges ember vagyok, nehogy már ezért büntessenek.

Nézz körbe a világban, ne a cenzúrázott magyar sajtóból tajekozódj.

2021. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
10%

Az a baj a magyarok hozzaallasaval hogy mindent akarnak úgy hogy lehetőleg semmit ne kelljen csinálni érte.

Nem akartok korlatozasokat de oltast se. Akkor mit akartok? Hogy tegyünk úgy mintha nem is létezne a vírus és engedjünk szabadjára mindenkit? Aztán had pusztuljon a fergese? Ez eddig oké csak ameddig rád nem kerül a sor. Az meg könnyen megvan.

Mondjuk elég egy csaszarmetszes. Rutin műtét, sokszor elkerülhetetlen, fiataloknal ugye. Legyengiti a szervezetet jön a covid és heló szia egészséges szervezet.

Nem muszáj oltatni. Akkor csináljuk azt amit vuhanban. Ott nem volt oltakozas mégis eltűnt a vírus.

Azért mert olyan drakoi szigor volt amit a magyar ember elkepzelni sem tud. De meglett a pozitív eredménye.

Persze a magyar embernek ez se lenne jó, mert már a maszk hordasert is háborog és eszébe se jut hogy ne álljon rá a nyakára a másiknak a boltban.

Nem bírnak ki hiszti, cirkusz, szabalyszeges nélkül egy rendes vesztegzarat.

Lehet dönteni. Vagy az egyik vagy a másik. Ha egyik se akkor meg sose lesz vége. Valamit valamiért.

2021. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%

Arra amúgy tud nekem valaki válaszolni, hogyha a 'vedettsegi igazolvány' lejár ,akkor mégis mire számít az ember?

Ne legyünk ilyen nagy mellénnyel,hogy védettek vagyunk,mert ez csak addig igaz,amíg szól a kártya.

Utána mi lesz?

2021. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!