Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valószínűleg meddig fog az...

Valószínűleg meddig fog az tartani, hogy csak védettségi igazolvánnyal lehet igénybe venni bizonyos szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

Hallottam, Orbán bejelentette, hogy ehhez kötik a fürdők, mozik stb használatát. Ugyanakkor én nem szeretném magam beoltani (nem vagyok oltásellenes alapvetően, más okból, egészségügyi inkább).


Mit gondoltok, mikor nyit ki teljesen az ország, a be nem oltottak számára is? Nyár közepére mondjuk vagy idén már felejtsem el?



2021. ápr. 23. 13:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
80%

Apropó. Kína amúgy nem is olyan régen engedélyt kért a WHO-tól egy globális vakcina útlevélrendszer működtetésére.

Tudod mi van Kínában?

Tudod mi a társadalmi kreditrendszer?

Tudod,hogy Kínában, ha kutyád túl sokat ugat ,vagy ha sok egészségtelen kaját vásárolhat megbüntetnek állami szinten?

Ez nem utópia ,ez a valóság.

Kína illetve Vuhan, nem lehet példa.

2021. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Engedd már el a politikát. A politika fejre is állhat, a vírus akkor se úgy ugrál nekik ahogy ők akarják.
2021. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
22%
egyszerűen öröm olvasni a sok vítustagadó/oltásellenes okfejtését :D
2021. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Inkább ezt a meddő vitat engedem el veled!

Minden jót!

2021. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!