Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Időpont nélkül nem lehet...

Időpont nélkül nem lehet elmenni a háziorvoshoz de a telefont nem veszik fel. Ilyenkor mia teendő?

Figyelt kérdés
Odamegyek tuti belekötnek , hogy miért nem telefonáltam. De más lehetőség nincs nem? (Email címet nem tudok)
2021. ápr. 26. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mikor van rendelési ido?
2021. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Rendelési időben kell hívni az orvost vagy az asszisztenst. Érdekes, hogy reggel 6-kor, vagy péntek este 8-kor nem veszi fel senki a telefont.
2021. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendelési időbe hívom. Vagy foglalt vagy csak kicseng de nem veszik.

Ma 8tól van 12ig.

2021. ápr. 26. 08:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálgass szorgalmasan.

Az enyém is csak a rendelési idő utolsó fél órájában veszi fel a telefont.

2021. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván CSAK rendelési időben hívom.
2021. ápr. 26. 08:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit tenni, ha nem veszik fel. Oda nem ajánlom, hogy odamenj, mert biztos csak elküldenének, ahogy mondtad, mert nincs időpont.
2021. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívd mindig újra és újra öket folyamatosan.

Ugyanis nem csak te akarod öket elérni telefonon, emellett nekik nem csak a telefonnal kell foglalkozni, hanem egyebeket is csinálni (vérvétel, labor, stb), teljesen túlterheltek.

Tényleg sok idö meg türelem kell, mire sikerül elérni öket, de más lehetöség nincs.

2021. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában úgy érem el, h automatikus tárcsázáson van a telo. Volt h 30-40szer hívtam mire fel ették :(
2021. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hívogatás folyamatos legyen. Foglalt, lerakod, tárcsázol újra. És újra. És újra. Amíg fel nem veszik.

Sajnos a "ma is hívtam hatszor" jelen esetben nem hívogatás.

2021. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 flora08 ***** válasza:
Én ugyanígy jártam a saját háziorvosommmal. Négy munkanapon keresztül hívogattam a rendelőt, naponta legalább harmincszor, ebből kb. kétszer csörgött ki...rendelési időben, természetesen. Odamenni én sem akartam, mert időpont nélkül biztos elzavartak volna. Úgy elkeseredtem, hogy írtam egy emailt a másik háziorvosnak, aki ugyanabban az épületben rendel. Nála is rengetegen vannak, de emailen kommunikál vele a többség, pár órán belül válaszol is. Természetesen nem szidtam senkit, csak kértem, javasoljon egy megoldást számomra. Ő sétált át szólni az orvosomnak, az ügyemben. Nem írom le mi volt, de nem tudtam volna tovább halogatni, meg még napokig telefonálgatni. Végül ők hívtak fel a rendelőből, időpontegyeztetésre.
2021. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!