Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak is viszket a bőre a...

Másnak is viszket a bőre a sinopharm oltástól?

Figyelt kérdés

Nekem igen. Nem az oltás helyén hanem mindenhol (kar láb hát stb...). Alapból érzékeny és száraz a bőröm. Most testápolóztam, kicsit jobb lett. Nem szélsőséges a dolog, nem fogok megmurdalni de azért kellemetlen. Tegnap adattam be a vegyszart. Remélem ciánkálit nem nyomtak bele.

Más tapasztalt hasonló tüneteket?



#Sinopharm #pedig a xiaomi telómmal semmi gond nem vót
2021. máj. 2. 17:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, kicsit elhülyültem a kérdést. De nem trollkodás, tényleg ez a helyzet.
2021. máj. 2. 17:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt se éreztem, hogy beadták és utóhatása se volt.
2021. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: köszi, mást én sem tapasztaltam. Egyébként volt máskor is hogy érzékenyebb volt a bőröm, de ritkán és nem ennyire. Gyanúsan egybeesik a dolog az oltással, de lehet hogy nem attól volt.
2021. máj. 2. 17:46
 4/12 A kérdező kommentje:
*van
2021. máj. 2. 17:47
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
aki engedi magába a kínai szart, meg is érdemli.
2021. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyetértek, rohaggyakmeg XD
2021. máj. 2. 17:54
 7/12 Metionin ***** válasza:
86%
Nem, mi múlt héten kaptuk párommal, neki kifejezetten száraz és mindenbajos bőre van pedig. A viszketést okozhatja hogy az immunrendszered most felébredt az oltás miatt és mivel a bőrünk az első védelmi vonal, ott is éberebbek a sejtek, ha eleve száraz volt a bőröd akkor viszkethet is akár. Allergiás ismerősöm is viszketett, épp akut fázisban van és a megemelkedett hisztamin miatt behisztizett a bőre is 2 napra az oltás után bár ő nem Sinot kapott de ilyen szempontból oltás-oltás.
2021. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt vagy az oroszt akartam. Hagyományos oltás, mint amiket gyerekként is kaptunk. A másik meg az, hogy a szüleim miatt kellett, engem nem érdekel ez a világsiralom. Utazni sem akarok külföldre, étterembe nem járok, moziba se, plázázni se és sehova ilyen helyre. Had döntse el mindenki, hogy mit akar anélkül, hogy a sok virológus beszólna :)
2021. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7: köszi. Ti sinopharmot kaptatok? Más problémátok sem volt utána?
2021. máj. 2. 17:57
 10/12 Metionin ***** válasza:
9. Nem volt semmi, párom még másnap érezte kicsit a karját és annyi. Nekem még a szúrás helye se fájt. Apám már rég megkapta mindkettőt, szintén nem érzett semmit.
2021. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!