Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16-18 évesek beoltatjátok...

16-18 évesek beoltatjátok magatokat ?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi az oka ? Én magam nem akarok oltást de kelleni fog, ahhoz hogy tudjak szülő nélkül is menni ide-oda. :(

2021. máj. 5. 23:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
46%
De miért veszélyeztetném, ha a veszélyeztetett korosztály nagyrésze oltva van (90%), és aki fél mind regisztrál, aki nem az vállalja a felelősséget, ahogy én én, akkor mégis kit veszélyeztetek? Ez kb olyan, hogy hogyan merészelte az ellenség megolni szegény katonát, hiaba vállalkozott a halálra is, ezt nem szabad.. Kb ennyire veszélyeztetek mást.
2021. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
56%

A kisgyerekek nincsenek oltva

Honnan tudod hogy nekik hogy reagal a szervezetuk?

Egy buliban pl nem biztos hogy mindenki be van oltva

Lesznek olyan bolond emberek mint te

Elkapjak majd aztan hazaviszik es kesz a baj

Mellesleg

Honnan erdekel minket hogy gazdag vagy?

Nem erdekel ez minket

2021. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
59%

" A jövőben a népesség csökkentésének módját kell keresni. Kezdjük az öregekkel, mert amint meghaladják a 60-65 évet többet fogyasztanak, mint amennyit termelnek, és ez sokba kerül a társadalomnak.

Aztán a gyengék, aztán a haszontalanok, akiknek semmi haszna a társadalom számára, mert mindig több lesz belőlük, és végül a hülyék. Az eutanáziának ezeket a csoportokat kell megcéloznia, az eutanáziának minden esetben a jövőbeni társadalmaink alapvető eszközének kell lennie. Természetesen nem fogunk tudni embereket kivégezni vagy táborokat építeni.

Megszabadulunk tőlük ha elhitetjük velük, hogy ez a saját javukra szolgál. A túlnépesedés haszontalan és gazdaságilag túl költséges. Társadalmi szempontból is sokkal jobb, ha az emberi gép hirtelen leáll, mint amikor fokozatosan romlik.

Emberek millióit sem tudjuk tesztelni intelligenciájukra, de találunk vagy előidézünk valamit, egy bizonyos embereket megcélzó járványt, valódi gazdasági válságot vagy sem, vírust, amely az öregeket sújtja vagy a túlsúlyos embereket, a gyengéket..Megadják magukat a félelemnek és a hülyék hinni fognak benne és engedik magukat kezelni. Meggyőzzük őket arról, hogy a kezelés megvan és ez a kezelés jelent megoldást.

Az idióták kiválasztása ezután gondoskodik magáról: maguk mennek a vágásra. "

2021. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
31%
A hülyék pont azzal fognak szelektálódni, hogy nem kérik az oltást.
2021. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
21%
Mesélj még kérlek.
2021. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
69%

#11 azzal veszélyezteted, hogy aki oltva van, ugyanúgy megfertőződhet. Nem is tudom, hányszor kellene még hangsúlyozni és elmondani ezt, hogy az emberek végre felfogják, mert a nagyrésznek nem sikerül...

ATTÓL, HOGY VALAKI VAKCINÁLVA VAN, MÉG FERTŐZHET ÉS MEGFERTŐZŐDHET. Csak a tüneteket enyhíti az oltás (hogy kinél milyen mértékben, abba ne menjünk bele).

2021. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
46%
16. Magyarán szart se ér az oltás, mivel megbetegedhetnek és fertőzhetnek. Ebből nem kérek, meghagyom a magadfajta agymosott egybites birkáknak akik gondolkodni se tudnak. + ha már enyhíti a tüneteket az oltás, tehát nem hal meg, én miért felelek érte ha megfertőzöm? Influenzát is már millió embernek átadták, rosszul létek eddig is voltak, miért vagy felháorodva ha bele mondom a szemedbe, hogy nem kell a szaros oltásod???. Na mindegy, kell még egy bulit szervezzek, iszok majd rátok is, birkákra..eliszok ma is spanokkal egy 100 ezret, csak a jack daniels.. :DDDD
2021. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
41%
17. Azt hittem egyet érthetek veled, de holmi Janck Daniels-esekkel nem társulok :/
2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
80%

17. Biztos vagyok benne, bármekkora összeget is mondhatnál, a dupláját tenném le az asztalra, DE ...

1) nem az anyagiakról szólt ez a kérdés, nem is értem, miért érezted úgy, hogy az anyagiakat neked ebbe bele kell vonnod. (Bár az első mondatommal most én is kissé lesüllyedtem a szintedre, de hátha így eljut a mondanivaló oda, ahova kell. 🙂)

2) Nem hallottad még azt a mondást: nem szép dolog más tollával ékeskedni? Édesapád pénzéről beszélünk, amiért Ő dolgozott meg, és nem Te. És Te ezzel vágsz fel. Majd ha Te is elérsz legalább annyit, mint Édesapád, akkor... esetleg...

Köszönöm, hogy agymosott egybites birkának neveztél, aki gondolkodni sem tud, azért, mert leírtam egy tényt. Egyébként ki mondta, hogy én be vagyok oltva ? (Megjegyzés: nem. Nem vagyok. 🙂)

Mint ahogy írtam, nem lehet tudni, ki hogyan reagál a vírusra. Attól, hogy valaki megkapja az oltást, még akár ugyanolyan súlyosan is előjöhet nála a betegség, mintha nem lenne beoltva (persze, ez nagyon kevés esetben fordul elő, de előfordulhat!).

"Nem kell a szarod oltásod". Erre csak annyit mondanék, hogy 1) nem az enyém az oltás, 2) szíved joga eldönteni, hogy kéred-e vagy sem. Nem kötelező. Csak akkor ne vágj fel ilyen bicskanyitogató stílusban legalább.

2021. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
77%

17

Mindenki azzal vág fel ami neki nincs :D

2021. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!