Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16-18 évesek beoltatjátok...

16-18 évesek beoltatjátok magatokat ?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi az oka ? Én magam nem akarok oltást de kelleni fog, ahhoz hogy tudjak szülő nélkül is menni ide-oda. :(

2021. máj. 5. 23:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
28%

Huu g3ci felbasztok ennyi agyrákosat.

Na röviden. Ha van is járvány akkor is csak számokban. Ha megfázik valaki vagy influenzás azis koronás.

Aki tenyleg koronás annak nincs izlelése. Ennyi wow!! Régen is meghaltak az emberek és most is. A vicc hogy tavaly kevesebben haltak meg mint 19-be. Gondolkozzatok már azzal a miniatűr agyatokkal. Ott volt a baj hogy elkezdtetek oltakozni ezért mostmár nekem is kell majd cső

2021. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Autóbalesetnél is néznek egy kis antitestet xddd Amúgy fél család az volt velem meg nem történt semmi azon kívül hogy más emberek kb. replásként kezeltek az elejétől egészen a közelmúltig..
2021. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ma regisztráltam.


18/L

2021. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
64%

Rusvai szerint nem megkülönböztetés a védettségi igazolvány, mert az sem vezethet autót, akinek nincs jogosítványa..

Szerintem holnaptól kenje kanállal a kenyeret és a késhez kelljen fegyvertartási, sőt, szerintem szakács szakam megszerzése nélkül még kanállal se vajazhassa meg a kenyeret senki!!!4!!négy44!!4!

2021. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
25%
5-ös de rosszabb ám.. én voltam covidos tudom
2021. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Sem én sem a családom. De én biztos nem. Nem kérek belőle. Eleve elutasítom az oltásokat, amelyiket csak lehetett azt mind kikerültem életem során.
2021. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 Tabbouleh ***** válasza:
67%

Amúgy én adom a felvágós válaszolót, csak kissé nagyképű


Nekem eszem ágában sincs beoltatni magam. Undorító ez a diszkrimináció és kényszer,amin most röhögnek a parlamentben. "No vakcina, no party" ?? Komolyan? Gyerekek (16-18),ezzel akarnak megfogni minket. Kérlek ne legyetek kísérleti nyulak!

Ha senki sem menne arisztokrataként moziba stb, akkor nem lenne igazolvány, mert csődbe menne a gazdaság. Végre össze kéne fogni (pl mint az ADOM diákmozgalomnál) és kulturáltan "lázadni" kéne.

Influenzában is rengetegen elhunytak/elhunynak, ennek ellenére senkit sem köteleztek oltásra (+maszkra, védettségi igazolványra).

Kb #sargacsillagseason :)


17/L

2021. máj. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=7ferlE32PbQ&ab_channel=Gy%C3..


Már a tévébe is bemondták, hogy kísérlet..

2021. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
39%
Kísérlet, de legalább nem aprózzák el. Arra lennék nagyon kíváncsi vajon Bill Gates beoltatta magát, és családját? Az sok mindent elárulna ha tudnánk.
2021. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
49. Billt hagyd ki ebből épp válik.
2021. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!