Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16-18 évesek beoltatjátok...

16-18 évesek beoltatjátok magatokat ?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi az oka ? Én magam nem akarok oltást de kelleni fog, ahhoz hogy tudjak szülő nélkül is menni ide-oda. :(

2021. máj. 5. 23:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
37%
Jah irigykedtek itt xd Mondomx megveszem ezt a védettsegi igazolványt, aztán sirhattok hogy jajj végigfertőztem az országot. Birkák
2021. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
70%
most itt az lesz a divat hogy naponta tesztek fel ilyen ismétlődő kérdéseket? -_-
2021. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
89%
igen és mindkettőbe egymást szidják az oltottak és az oltatlanok, ha meg nem mondasz semmit te az ellenkezőjét tetted mint ő, ez egyértelmű szerintem.
2021. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
87%
Ha ingyrn adjak akor az se kérek belölle!
2021. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
73%
Aki olt meg aki nem, mindkettő azt csinálja amit elterveztek, és nevetnek rajtunk ahogy egymást marjuk. Két részre szakítják az embereket, egy halom pénzt, még több hatalmat szereztek. Lett egy földnyi ember, amin megfigyelhetik, az oltás hatását, és van ugyanakkora oltatlan kontrollcsoport. Sose akartak mindenkit beoltani, akkor tolnánk ki velük, ha mindenki beoltaná magát, vagy még jobban ha senki. De jelenleg az történik amit akarnak.
2021. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
20%
Én már beoltottam magam.Engem biztos nem fognak megfertőzni a felelőtlen fiatalok.Oltakozzanak már!!!!Minden vakcina kiváló!
2021. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
78%
26 ha téged nem fertőznek, nem mindegy neked mit tesznek a fiatalok?
2021. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
30%
26. de vakcinával is el lehet kapni, nézni kéne őmm mondjuk híreket?
2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
66%

#28 mármint azokat a híreket ahol évek óta más sem megy mint hazugság?

Amúgy, lehet hogy el lehet kapni utána is de nem lesz komoly bajod, elvileg ez a lényeg. Vagy netán nem hiszel a vakcinákban?

2021. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
86%
26 os Mintha nyunyókát hallanám, minden vakcina kiváló, már csak az oltani oltani oltani marad. A fiatalokra nem veszélyes, hagyjuk őket békén, legalább a gyerekeket ki kéne hagyni a terrorból .Övék a jövő, de te elvennéd, mert félted magadat. Adass be magadnak harmadikat is biztos ami biztos.
2021. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!