Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer vakcina mennyire lehet...

Pfizer vakcina mennyire lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Hetek óta gondolkodom rajta, hogy felvegyem-e az oltást, vagy sem.

Tudom, hogy sokan tesznek fel hasonló kérdést nap mint nap, épp ezért nem is olvasom, mert csak beleőrülök.

23 éves fiú vagyok, egészséges úgy általában. Antitest teszten már voltam, a koronavíruson már atestem, majdnem észrevehetetlenül, azonban csak 9 antitestem van.

Mindenki szorgalmazza az oltást, azonban kicsit félek az olyanok miatt, akiknek nem vált be, például a Pfizer (amit én is kapnék) és nekem is valami csúnya válaszreakcióm lenne. Ne adj Isten majd 20 év mi lesz. Sokan mondanak sok félét.

Esetleg valami vélemény, mégis?



2021. máj. 6. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Oltási mellékhatások (halál) megugrása mióta az új típusú oltással kezelik az embereket:

[link]

2021. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem pfizer, de akár annál is megtörténhet.

Ismerősöm (vesebeteg) fiatal astrát kapott tegnapelőtt. Tegnapra nagyon durván rosszul lett, intenzív hányás, ebből mentő lett. Aztán hazaengedték, kapott gyógyszert. Nem tudom azóta mi van vele, de a lényeg átjött gondolom.

2021. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem több ismerősömet, rokonomat oltották Pfizerrel és Astraval, hál'Istennek semmi bajuk nincs tőle. Nem is ettől tartok, hanem attól, hogy mi lesz néhány év múlva.
2021. máj. 7. 08:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz néhány év múlva azt senki sem tudja, most folynak a kísérletek
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Cubina ***** válasza:
78%

A Pfizerről már kiderült, hogy teljesen felborítja a hormonháztartást, még a sok éve klimaxoló nőknek is visszahozta a vérzését, aki meg aktívan menstruál, azoknak is durván bezavart. Nyilván férfiként téged a vérzés dolog nem érint, de ha a női hormonokba így belenyúl, akkor a férfiak hormon-háztartásába is belepiszkálhat, ki tudja mit okozva ezzel.


23 éves ismerősömet múlt hét szerdán beoltották a kínai vakcinával, és 2 napra rá elkezdett gennyes váladék folyni a péniszéből, ami azóta is tart. Egész nap folyik belőle, körbe van tekerve zsebkendővel. Fájdalma is van. Nővel nem volt az utóbbi időben, ezért nemi betegség kizárva.


Ennek ellenére az urológiáról a nemibeteg gondozóba küldték, jövő keddre kapott időpontot.


Esetleg felfázott pont oltás után? Nem tudom, hogy férfiaknál mi a felfázás tünete, mindenesetre azt mondta a srác, hogy soha életében nem volt még ilyen baja, meg van ijedve nagyon.


Erős a gyanúm, hogy az oltás okozott neki káoszt ott "lent".


Én biztos nem adatom be magamnak egyiket se, főleg fiatal egészségesként nem, amikor a korona kétszer is tünet nélkül átszaladt (két napig volt 38.5 fokos láz, csodálkoztam is, hogy vajon mi ellen harcol a szervezetem, hiszen semmi tünet nem volt).


Senki nem tud semmit a vakcinákról, illetve mostanában egyre többet hallani ilyen-olyan mellékhatásokról, amik elég ijesztőek.


Nagyon sokan kérdezik itt is oltás után, hogy NORMÁLIS-e, ha bedagadt mindene? Hogy fájdalmas csomók keletkeztek itt-ott? Hogy két hete folyamatosan fáj a feje? Hogy idegrángásai vannak? Hogy folyton szédül? Hogy homályosan lát? Hogy tele lett kiütéssel? Hogy napok óta nem tud lábra állni, és egyre rosszabb, és még sorolhatnám?


És erre mindenki azt válaszolja, hogy persze, ez mind normális (vagy nem az oltástól van, hanem amúgy is előjöttek volna ezek).


HÁT NEM, abszolút nem normálisak ezek a mellékhatások, ilyeneket nem okozhat semmilyen oltás! És magától nem jönnek elő senkinél ilyen tünetek, hogy állíthatja bárki, hogy NEM az oltástól van?


Hirtelen mindenki szakértő lett, és bátran ajánlgatják továbbra is mindenkinek az oltást, holott gőzük nincs arról, hogy kinél mit hozhat elő! Csak mert egyeseknél semmi se történt, attól még másnál bármi előjöhet, bele is halhat ha allergiás valamelyik ismeretlen összetevőre, vagy eleve koronás, és ráoltanak!

Biztos halál!


Én lebeszélnélek róla, a helyedben várnék pár évet, addigra kiderül hogy hosszabb távon mit okoz, hiszen nyilvánvaló, hogy már rövid távon is gondok vannak vele.

2021. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Februar végi oltott szomszéd és ismerős közül 3 rögtön másnapra halott , a 2. után már rögtön 7. Hiszteriát aki benyeli az megy böketni azzal a reménnyel hogy jobb lesz . Nem . Semmi garancia nincs rá , fokozatosan rá lesz kényszerítve 3-4 injekcióra az aki belement az elsö csapdába . Eddig aki sosem volt orrvérzős az lestt , 60 év felettiek megjön a nzesz , szinte hetente elvérzésig ! Mindegyikkel baj van !
2021. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2 fiatal ismerősöm is meghalt bennr szívizomgyulladásban..Én Szputnyikot kaptam semmi bajom,voltam IGG teszten,s brutálisan magas értékek voltak..
2021. máj. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Annyira amennyire a többi...
2021. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül felvettem, tegnap délben kaptam be a másodikat. Eddig jól vagyok, nem volt semmi mellekhatas.
2021. jún. 15. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!