Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik covid vakcinának van a...

Melyik covid vakcinának van a legkisebb veszélye, a potenciális hosszútávú mellékhatásokat tekintve?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék beadatni, amelyiknél legkevésbé van esélye mellékhatásnak hosszútávon és én úgy gondolom, hogy a kínai felel meg ennek a feltételnek, mivel az a klasszikus elven működik. Ha csak ezt az egy szempontot vesszük figyelembe ki melyiket ajánlaná?

2021. máj. 5. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Én egyiket sem, mivel mindről hallottam rosszat is, de igen a kínai még nem dns-módosító talán. Elvileg. Gondolom, ezért nem fogadják el külföldön. Meg azért, mert lehet alacsonyabb a hatásfoka. Nem tudom én sem. Anyósom simán túlélte,az biztos!
2021. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szívem szerint én sem adatnám be, mert egészséges fiatal vagyok még, de már szó szerint mindenki megkapta körülöttem. Az hogy alacsony a hatásfoka nem zavar, amióta itt van a vírus, elég sokfelé jártam, nem rettegtem bezárkózva, a munkámból adódóan is sok emberrel találkozok, mégsem kaptam el.

Rögtön az oltás után senkinek nem lett baja, akiket ismerek, szóval nem is az a problémám, hanem hogy évek múlva nehogy előjöjjön valami gebasz.

2021. máj. 5. 19:13
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ezt senki sem tudja előre, majd évek múlva derül ki, de addigra meg már túl leszel a sokadik oltogatáson is belekényszerítve..


Ez a szomorú! Hogy igazából senki sem önszántából oltakozik és az akarata, meggyőződése elkenében cselekszik. Talán csak a fideszesekben nincs kétség.

2021. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

És miért nem hallgatsz a szívedre? Azt tudtad, hogy az elme becsaphat, de a szívnek nem lehet parancsolni?! Az mindig jól tudja az igazságot.


Egy tál lencséért szerintem nem érdemes kockáztatni csak azért, mert a többiek megtették..!

2021. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak amiatt meg kellemetlen, hogy pl leszűkül a programok lehetősége, szeretek kirándulni, meg szabadban lenni, de állandóan az is unalmas, jó lenne koncertekre menni majd, vagy állatkertbe, stb, vagy ha a barátaim mennek nyaralni, én maradjak itthon... 😔
2021. máj. 5. 19:44
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

"Azt tudtad, hogy az elme becsaphat, de a szívnek nem lehet parancsolni"


Könyörgöm, ez nem egy lányregény, hanem egy apokaliptikus sci-fi-horror. Az éli túl, aki az eszét használja. Az meg azt mondja, hogy minden oltás jobb, mint a Covid, nemcsak egyénileg, de az emberiség egészének.

2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
#6: nem. Ismerőseim voltak covidosok. Tudják, átélték. Nem volt gondjuk. Az oltás hosszabb távú kilátásai viszont nem ismertek. Ez egy trójai faló..
2021. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
A betegség rövid távú kilátásai is ismertek. Itthon eddig 28 ezren nem élték túl.
2021. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

#5: igen, pont ezzel tudnak rávenni az oltásra. Egyéni döntésed. Egyéni felelősséged. Ha netán később baj lesz, remélhetőleg akkor is ki fognak tartani a barátaid melletted?


Ha meg nem lesz semmi baj, akkor minden oké. De ez csakis utólag derül ki. Az esély szerintem 50-50%.


És azt az egyet nem fogja vigasztalni az, hogy a többieknél minden faca, ha nála meg pont nem..

2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
#8: úgy érted, hogy 28 ezren a hazai 9,8 milliós lakosságból..
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!