Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Két kérdés a fogászatral...

Két kérdés a fogászatral kapcsolatban. ?

Figyelt kérdés

1

Hogy nyitva vannak e már olyan emberek részére is akiknek nem sürgős az ellátásuk?


2

18 év allatt ingyenes ek e az ilyen alap ellátások mint fog fúrás-tömés? Igen?



2021. máj. 7. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Már rég, kb 1 éve


2. Körzeti fogorvosodnál igen

2021. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig is lehetett menni fogászatra (tavaly nyár elején egy ideig nem). Én voltam januárban, néhány hete és megyek jövő héten is.

A fogmegtartó kezelések, tömés, húzás, és ezek különböző változatai ingyenesek, akárhány éves vagy.

2021. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Farkas Viktor Lajos válasza:
Üdv. Lehet nem ide tartozik. Mi van olyankor, ha ANTSZ hivatalosan meg nem ertesitett karanten kotelezettsegemrol (sajnos a gyors tesztem pozitiv lett tegnap) és S. O. S.-ben bolcsessegfogamat kellene kihuzni? Ilyenkor ki fogja nekem ezt megcsinani? =( Vagy matol 9 napig, se nappalom se ejszakam? Antibiotikumom van, es egy por alapu fajdalom csillapitom. De eddig semmi hatas. Most tantumverdet eszek, erzestelenitsen kicsit.
2021. máj. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!