Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek melyik vakcina a...

Szerintetek melyik vakcina a legjobb?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
Astrazeneca
Sinopharm
Szputnyik
Johnson and Johnson
Covishield
Egyéb
Nem jó egyik se
Mindegyik egyformán jó.
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A rendelkezésre álló adatok alapján arra mindegyik jó, hogy ne kerülj a COVID-tól kórházba és megelőzze a betegség durva/halálos lefolyását.
2021. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én Sinopharm-ot kaptam, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni. Semmilyen következménye nem volt annak, hogy beadták nekem. Mondjuk nekem amúgy is jó az immunrendszerem és inkább formaiságból adattam be magamnak, de például a nagymamámnak se lett baja tőle. Remélem, hogy ezzel az oltással is kiengednek Európába, mert van egy megérzésem, hogy köcsögösködni fognak az oltásokkal, hogy ki micsodát kapott... Mondjuk a plasztikkártyán nincs rajta, hogy mivel oltották az adott személyt, de mégis remélem, hogy tényleg nem leszünk áldozatai ilyesfajta társadalmi megkülönböztetésben.
2021. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Kettes vagyok.


Az első kommentelő válaszát szinte igeként kellene terjeszteni mindenki felé. Rég láttam ebben a témában ennyire korrekt megnyilvánulást.

2021. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintetek hányszor teszik fel hetente, ha nem naponta azt a kérdést, hogy melyik vakcina jó?


Az a jó, amelyiket megkapod, ne versenyeztesd a vakcinákat, ha meg nem oltatsz, akkor pláne le kell sz@rni, hogy melyik a "legjobb".

2021. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Jelen adatok fényében a hatékonyságot és a kockázatot is figyelembe véve a Pfizer és Szuptnik. Hosszútávon (mutansok) lehet a kínai lesz a befutó, csak ott sok a kérdőjel.
2021. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelműen a Pfizer és a Moderna. Többit csak azért használják, mert valamennyire azok is hatnak, csak jóval kisebb mértékben.
2021. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Persze, hatos, a Pfizer és a moderna 95%-os védettséget ad, a Szputnyik jóval kevesebbet, csak 92%-t. Röhej.

Mindegyik oltás nagyon jó. Persze, 70-95% között váltakozik, melyik milyen védettséget ad, de ne feledjétek, hogy az influenzaoltás “csak” 50%-os. Már az is nagyon jónak számít.

Oltásokból ne válogass, adasd be minél hamarabb az egyiket, és rendben leszel. Nem kell megrögzötten várni a Pfizerre és Modernára.

2021. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem ertem valaki milyen megfontoltsagbol adatja be a kinait vagy az oroszt. Kulfoldi ismeroseim huledeznek is, amikor meselem, mekkora korrupció megy itt nalunk ezzel a 2 vakcinaval. Szerintem az h ezzel oltunk inkabb szegyen mint buszkeseg.


P.S ha valaki fel a virustol, ok ne valogasson adassa be ami van. Mindenki masnak ott a nyugati vakcina.

2021. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
A kínainak meg az orosznak mi köze egymáshoz a földrajzi elhelyezkedésen kívül?
2021. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi.

Nyolcas, az az ember, aki “elvből” nem adja be magának az oltást (mikor lehet, hogy csak arra lenne lehetősége), az másokat sodor veszélybe a felelőtlenségével. Itt nincs ok válogatni. Sem a politika, sem az elvek nem adnak okot.

2021. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!