Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » AstraZeneca oltást még lehet...

AstraZeneca oltást még lehet kapni? Lehet rá jelentkezni? Itthon még nem tiltották be? Huszonévesen mennyi az esélyem rá hogy bajom lesz tőle? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva reménykedem benne hogy tényleg olyan hatásos és végre el jutok oda ahová már többször is terveztem,végre megszűnnek ezek az érzések és a föld alá kerülhetek.

2021. máj. 12. 22:43
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
81%
Ne akarj meghalni. Egyszer élünk,abból hozzuk ki a legjobbat. Ha magad alatt vagy akkor állj fel! Ne gondolkozz soha a halálon, illetve ne azért adasd be az oltást mert hátha meghalsz,hanem azért mert védett lehetsz. Keress fel egy pszichológust,nekem is sokat segített. Én is sokszor gondolkodtam öngyilkosságon de hidd el a sok rossz után jön a jó:) sok sikert az életben
2021. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#19 Nincsenek látomásaim.
2021. máj. 13. 16:38
 23/31 A kérdező kommentje:
#20 Azzal nem leszek előrébb,csak hátráltatna.
2021. máj. 13. 16:39
 24/31 A kérdező kommentje:

#21 Tudom,utóbbi időben én is ezt mondogatta magamnak de már ez sem hat meg,próbáltam de értelmét nem látom már semminek sem.

Hányszor próbáltam,sikerült is de mostmár belefáradtam mindenben.

Nem nagyon tettem,most sem gondolkozom nagyon rajta,nem akarok védett lenni inkább az ellenkezőjét akarom és el menni végre.

Nincs szükségem orvosra,mert nem rajta áll mi lesz velem? ha nem saját magamon,azért köszönöm szépen.

Örülök hogy ennyire pozitív vagy,maradj is mindig ilyen, nekem már nem megy.

Azt mondják nem szabad túlbonyolítan az életet,én nem is teszem,de valahogy nekem az egyszerű élet is bonyolult.

2021. máj. 13. 16:59
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, egyik oltástól sem fogsz meghalni, különben nem alkalmazhatnák őket. Én sem tudok mást ajánlani, mint amit már az előttem hozzászólók is leírtak, hogy keress egy jó pszichiátert...
2021. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Cubina ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!


Ha gondolod, megoszthatnád velünk, hogy mitől kerültél ilyen állapotba. Mi az, ami miatt elveszítetted az életkedvedet? Tényleg kíváncsi lennék rá. Velem is nagyon lélek- és testromboló történtek már gyerekkoromtól kezdve, és még most is tartanak. Többször is voltam a klinikai halál állapotában totyogósként, illetve többször majdnem meghaltam, kínlódtam, szenvedtem gyerekként és felnőttként is, testileg és lelkileg bántott még a saját családom is, és sose értettem, miért kellett idejönnöm, mert a boldogságnak még a szikráját sem éltem át soha.

És akkor még itt ez a lehetetlen helyzet is, amiben élni kényszerülünk. Ez sem segít a lelkiállapot javításában.


Mindezek ellenére biztos nem adatnék be magamnak semmit csak azért, hogy kivégezzen, mert ha Isten nem akarja, hogy elmenjünk, akkor nem fog sikerülni.


Mi van, ha bármivel próbálkozunk, és a végzet helyett lenyomorodunk? Nincs olyan módszer, ami "halálbiztos".

Nagyon sokan próbálkoztak mindenfélével (nem írom le, mert nem akarok ötleteket adni), és ahelyett hogy meghaltak volna, tolószékbe kerültek, fogyatékosként kell leélniük az életüket, más egyéb súlyos, maradandó károsodást szenvedtek, hiányzik az arcuk fele, bőrátültetésen kellett átesniük, életük végéig 20 féle gyógyszert kell szedniük, esetleg az ágyból se tudnak kikelni/megmozdulni, pelenkázni, etetni, mosdatni kell őket, és a hátralévő idejükben azon gondolkodnak, hogy miért tették, amit tettek... Nem kellett volna, mert most még rosszabb lett minden.


Lehet, hogy beoltatod magad akármelyik vakcinával, és semmi bajod nem lesz. Az is lehet, hogy beleesel abba a csoportba, akik maradandó károsodást szenvednek. Feltételezem, hogy fiatal vagy és nincs semmilyen alapbetegséged, ezért nem hiszem, hogy megölne. Nem fogsz meghalni, már csak azért se, mert arra vágysz.


Én azt tapasztaltam, hogy mindig az marad itt, aki el akar menni. Aki meg imádta az életet, mindig boldog volt, azok elmennek.


Valami oka van ennek, nem gondolod? Az ilyen emberekre nem fent van szükség, hanem itt lent. Hogy miért? Arra kéne rájönni. Azt kell csinálni, amit szeretsz, és elhatárolni magad minden olyan dologtól/embertől, ami/aki negatívan hat rád. Ha mindenféle toxikus hatást kiiktattál, jobban magadba tudsz nézni, és rájössz, hogy mi az életed értelme. Csak oda kell figyelni a belső hangra.


Előbb-utóbb úgyis mind elmegyünk, addig pedig meg kell próbálni hasznosnak lenni. Olyan dolgokat kell csinálni, amiket szeretünk, amitől jól érezzük magunkat, amivel segítünk másoknak. Önkénteskedni, pozitív energiát sugározni és mosolyogni akkor is, ha szanaszét van törve a lelkünk, többet lenni a természetben, nem nézni a híreket, nem olvasni újságot, nem folyton a telefont nyomkodni, bármi olyat csinálni, amitől jobban érezzük magunkat. Nem hagyni, hogy lehúzzanak a negatív dolgok.


Minél rosszabbul érezzük magunkat, annál kedvesebbnek lenni másokkal. A toxikus embereket messziről el kell kerülni.


Ez az én receptem, így próbálom "kihúzni" azt az akármennyi időt, ami még hátra van. Ha eljön az idő, akkor úgyis menni kell.


Én próbálok beletörődni, hogy ez jutott. Nagyon sok ember még ennél is rosszabb helyzetben van, de még ők is megpróbálják kihozni a legjobbat a szörnyűséges helyzetükből.


Nem tudhatom, hogy pontosan mi váltotta ki belőled azt, amiben éppen benne vagy, de remélem megosztod velünk. Sokszor már az is segít, ha az ember kiírja magából, ami bántja.

2021. máj. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Cubina ***** válasza:
59%

Még az kimaradt, hogy pozitív energiát sugárzó zenéket kell hallgatni, például ilyet:


https://www.youtube.com/watch?v=5rjtp2QLphE


Ezek a tudatalattira hatnak, gyógyítanak és lenyugtatnak. Legalább is nálam bevált.


Azt vettem észre, hogy még egy nem megfelelő zene is képes teljesen letörni/idegessé tenni az embert, ezért hallgatok csak olyanokat, amik jó érzést, pozitív energiát adnak.

2021. máj. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
Öngyilkossagra nem jó kicsi az esélye hogy meghalsz főleg ha fiatal vagy max odavág kicsit ami eltart sokáig vagy nem. Vagy nem lesz semmi. De a halál esélye nagyon kicsi fiatalként oltástol
2021. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#26 Kedves Cubina!


Nagyon szépen köszönöm hogy ennyi időt szántál rám,nagyon kedves vagy.

Nem látom értelmét megosztani hogyan jutottam idáig? de annyit mondhatok hogy ez az élet nem nekem való,próbáltam.

Nagyon sajnálom hogy ilyen dolgok történtek veled,kitartás.


Másnak is sikerült el mennie,nekem is van rá esélyem.


Semmi sem lehetetlen,mindennek meg van a kockázata,bármi lehet és élő fordulhat,de ha be üt a baj legalább azt tudom mondani én megpróbáltam és így jártam.


Ezt már én is észrevettem,mindig azok mennek el akik szerettek élni,lehet ha meg szeretném az életet sokkal gyorsabb el mehetnék végre.


De igen,mindennek van oka és ennek is.

Igazad van,azt kéne,aki azt teszi amit szeretne az nagyon jól is teszi,én is próbáltam azokat tenni de egyszerűen nincs annak sem értelme.

Lehetséges hogy már rá jöttem mi az élet értelme számomra? De egyszerűen már ezt sem akarom.


Biztosan ezeket kéne tenni de én már feladtad ezeket is.

2021. máj. 23. 20:46
 30/31 A kérdező kommentje:

#27


Mégegyszer köszönöm szépen.

Ilyeneket akkor szoktam hallgatni mikor le fekszem aludni,erre alszom el.


Nekem is segít elalvásnál, tényleg jótékony és nyugtató hatása van.


Ezt már én is észrevettem,tapasztaltam,ugyan így teszek én is.

Sajnos van amikor az ember a rádiót hallgatja és ott ezt a dolgot nem tudja kivédeni azonnal.

2021. máj. 23. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!