Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A második oltások időpontját...

A második oltások időpontját meg tudom sűrgetni?

Figyelt kérdés

5 hete kaptam meg az első oltásomat, sürgős lenne a második külföldre utazás miatt. A háziorvos asszisztense nem tudja vagy nem akarja megmondani mikor van a következő dátum!

Kérdésem valahol utána tudok kérdezni, hogy mikor kapom vagy a másodiknál regisztrálhatok időpontra?

Hátha előbb megkaphatom.

Amúgy más ugyanezt a fajtàt nálunk 4 hétre kapta!


2021. máj. 18. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Kaptál papírt amire felírják, hogy mit kaptál, mikor, hova kérted, az oltást végző orvos neve, és a másik oltás időpontjának a dátuma és hogy hány órára menj.

Ezt kötelező adni.

2021. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet ilyet, van erre lehetőség.
2021. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos akkor tud előbb oltást adni, ha előbb jön neki. Tehát ha jön Astra, akkor jön, ha nem jön, akkor nem jön. Megjegyzem háziorvosként meg kell hogy jegyeznem, hogy az oltás célja az, hogy ne patkolj el, és ne legyen a Covidtól maradandó károsodásod, nem pedig az, hogy tudj utazgatni.
2021. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen oltás?
2021. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
#3-nak igaza van, hozzátéve, hogy az AstraZeneca nagyobb ampullában érkezik, ha jól tudom, 10 embert oltanak egy ampullából. Azaz kérdező, neked nem tudják beadni csak úgy teszem fel 05.22-én, akkor sem ha amúgy van, mert azzal 9 dózist kidobnak az ablakon. Amit nyilván nem fognak.
2021. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kaptam ilyen kis füzetet igen, de nem töltötték ki a dátumot!

Nem utazgatni szeretnék, hanem dolgozni!

Astra oltásról van szó, direkt nem akartam le írni.

Mindegy csak a megsürgetésre lettem volna kíváncsi!

2021. máj. 18. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár napja láttam facen valaki társakat keresett, ilyen okból, hogy ki legyen a létszám az ampullához, voltak jelentkezők. Lehet egy próbát megérne neked is.
2021. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy oltópontra tudna-e küldeni, mert munka miatt kellene.
2021. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!