Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken megyek az első...

Pénteken megyek az első oltásra, ezt mindenképp ki kell töltenem, és vinnem kell magammal? Gondolom, ki kell nyomtatni. Ebben tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod kinyomtatni, akkor ott is kitöltheted majd oltás előtt
2021. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt írták hogy vigyem, vittem, majd a helyszínen kitöltettek velem még kettőt, ugyanazzal a tartalommal, csak más formanyomtatványon. A végén a háromból az egyiket visszaadták (a két újból az egyiket, az egyik újat meg az eredetit megtartották:D).


Úgyhogy szerintem összességében tök mindegy, ne csinálj ebből gondot magadnak.

2021. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A feleségem és én előre kitöltöttük és úgy mentünk, hogy gyorsabb legyen a munkamenet. Az első oltásnál még azt mondták, hogy régi nyomtatványunk van, ezért a bal felső sarokba odaíratták a háziorvos nevét, a jobb felsőbe pedig azt, hogy melyik karunkba kérjük az oltást (bal, jobb).

Második oltásnál mindezt előre odaírtuk. Minden rendben ment.

Olyat nem is hallottam, hogy több példányt kértek valakitől, de hát, ahány ház (oltóhely) - annyi szokás.

2021. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!