Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvos felírhat egy...

Házi orvos felírhat egy erősebb fájdalomcsillapítót menzeszre ha jóba vagyok vele?

Figyelt kérdés
Sajnos nőgyógyászatra jelenleg csak időpontra vagy sűrgősségi esetre lehet menni. Este óta borzasztóan fáj a hasam. Nem hatott semmilyen fájdalomcsillapító. Különböző fajtát is használtam hátha. De nem. Melegvizes palack egy nagyon enyhén használt csak. De pénteken vizsgám lenne így nem igazán szeretnék szenvedni vele. Cataflan a sima volt itthon ami vényköteles, de semmit nem ért.
2021. máj. 20. 02:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem erős menzeszre bevalt.napi 2 3 napig és kutya bajom.Fajdalom ambulancian javasoltak nálam nem okoz fuggoseget
2021. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Xiloxot kaptam az orvostól és mellé gyomorvédőt is írt fel. Szerencsém volt ezzel. De mondta,hogy ne kerüljem a nőgyógyászt. Be vettem két tasakkal semmk bajom nem volt. De a gyomromnak tényleg nem tetszett így nem vennék be többet.
2021. máj. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!