Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyha iskolából lógás miatt...

Hogyha iskolából lógás miatt mentek háziorvoshoz igazolásért, ti mit mondotok neki?

Figyelt kérdés
Hogy rosszul éreztétek magatokat, vagy bevalljátok a lógást? Ha igen, ad igazolást?
2021. máj. 27. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazából nekem annyi volt, hogy felhívtam, az asszisztens felvette a telefont, és megmondtam, hogy szeretnék igazolást kérni erre és erre a napra. Nem kérdezte, hogy miért. Bár én nem lógtam sosem (najó online igen, mikor olyan óra volt, ahol a tanár nem irogatott be hiányzókat, de rendes iskolarendszerben tényleg soha), előfordult többször is, hogy pl fogorvosnál voltam és elfelejtettem igazolást kérni. Nekem ebből sosem volt problémám. Ha rákérdez, mondhatsz bármit, én mondjuk betegséget nem szívesen mondanék. Pl. elkéstél a dugó miatt. Ha lány vagy, akkor még egyszerűbb. Frontérzékenység is simán benne van a mostani hetekben.
2021. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi van, 5 hét is sok ?
2021. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!