Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolók beperlése?

Ápolók beperlése?

Figyelt kérdés
Édesapám hosszú szenvedés után , súlyos betegségben elhunyt 2 nappal ezelőtt . A helyzet az, hogy utólag tudtuk meg az élettársától, hogy hallotta telefonon keresztül (apu nem tette le a telefont)ahogyan édesapámmal embertelen módon viselkednek , illetve beszélnek. Valamilyen módon lehet e cellainformációt lekérni édesapám telefonbeszélgetéseiből, és valamilyen úton - módon ki tudok e baszni velük? Egész életében fizetett ezeknek a hulladékoknak, akik száraz kenyeret nem érdemelnek, pláne nem munkahelyet.

2021. jún. 22. 09:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem érnél el vele, összezárnak, és neked kéne bizonyítani mi történt. Cellainformációt csak rendőrség kérhet le, és az hangfelvételt nem tartalmaz, csak hogy melyik torony fogadta a hívást. Ez nem Amerika.
2021. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges erőfeszítés lenne, nem tudod bizonyítani.
2021. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És meg köszönhetem nekik anélkül , hogy rágalmazással perelnének?
2021. jún. 22. 09:44
 4/28 A kérdező kommentje:
Hupsssz , sorry a helyesírási hibákért
2021. jún. 22. 09:44
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el a dolgot. Sajnos édesapádon már nem segít, róluk meg lepereg.
2021. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nehéz lenyelni , de szerintem is ez a legokosabb . Tudatában annak , hogy mással is megcsinálják majd ugyanezt .
2021. jún. 22. 09:49
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Tudom hogy nehéz, de nem lehet mit tenni. Sokkal cifrább dolgokat is megtesznek amiket a hozzátartozók nem látnak.
2021. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőtől kérj tanácsot.
2021. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Aha. Orvosként erre azt tudom mondani, hogy ez így mese habbal. Arról nem is beszélve, hogy ok nélkül nem szoktak bunkók lenni az ápolók.
2021. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Pedig bizony ám hogy tudnak ok nélkül azok lenni. Én mindig normálisan, tisztelettel szóltam hozzájuk, de néhányszor úgy válaszoltak vissza mintha a seggükből húztak volna elő. Orvosok ugyanez, tisztelet a kivételnek. Utolsó mielőtt nekem esel, orvosira járok, én is láttam, hallottam, tapasztaltam dolgokat.
2021. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!