Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg akadt egy kis falat a...

Meg akadt egy kis falat a torkomban. A full orr gegesz ki tudja szedni vagy surgossegi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést ki tudtad írni, akkor nem akadt meg annyira, hogy fuldokolj, szóval a sürgősségi kilőve.

De valószínű, hogy nem nagy a probléma, ha iszol egy kis folyadékot, nagy kortyokban, le fog mneni szerintem ;)

2021. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2napja történt ez. Próbálkoztam kenyérrel nem működött rengeteg vizet ittam.. ma nem ettem csak ittam. Nemreg probalkoztam megint kenyérrel meg rosszabb lett
2021. júl. 7. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapar a torkod vagy tényleg nagy falat akadt bele?
2021. júl. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap irany ful orr gégészet
2021. júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagyis ma*
2021. júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyha tudsz enni, akkor NINCS OTT SEMMI.
2021. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Folyton van valami folyás a torkomban. Mint mikor meg vagyunk fázva és csorog az orrunk de nekem a torkomban folyik, pl ha megvoltam fázva, nem tudtam sose orrot fújni akkoris inkább garatba csorgott bele. Lehet undorítóan hangzik.. az evés is már nehézséget okoz mert még tapad is és van hogy oda tapad egy kis étel mint most. Pedig nagyon megrágom
2021. júl. 8. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
látom nem voltál orvosnál.
2021. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. Sajnos nem tudnak olyan hamar fogadni :/
2021. júl. 9. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!