Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megakadt a reggeli és most...

Megakadt a reggeli és most szédülök?

Figyelt kérdés
Kb 1 órája reggeliztem, csak bekaptam egy kis kekszet és egy túró rudit de olyan volt, mintha megakadt volna egy kicsi falat. Köhögtem, hogy kijöjjön de nem tudom, hogy kijött-e. Azóta bejöttem dolgozni, sok mindent csináltam, közben nem köhögtem de most meg elkezdtem rosszul érezni magam és szédelgek. Lehet, hogy meg van akadva a torkomban (nyelőcsőben?) egy kis falat és attól szédülök? Mit csináljak? Ittam egy kávét, hogy hátha jobb lesz de nem lett jobb. Nem érzem konkrétan, hogy valami szúrna csak furcsa érzésem van a torkom egyik oldalán és a közérzetem is rossz.

2021. máj. 8. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ezt úgy hívják, hogy pánikbetegség.
2021. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Lehet csak felcsikarta és úgy érzed. De ettől nem lehet szédülni ez inkább az ilyedseg miatt van.
2021. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Aztán akkor mi van ha esetleg a felment vérnyomásod miatt szédülsz, és ráiszol egy kávét? Vagy a kávénak van valami csodatévő nyelőcsőbibi-gyógyító hatása?
2021. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!