Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha a kórházba kizárólag védettségi igazolvánnyal engednek be?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Viszed magaddal a védettségi igazolványt. Mit szeretnél mást tenni? Rohadtul nem szeretnénk 4. hullámot. Üdv az intenzív osztályról.
2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Már ott borul a dolog, hogy nem csak azzal engednek be.
2021. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: bízni az egészséges szervezetemben és megfelelő immunrendszeremben.

4. hullám pedig akkor is lesz, ha mindannyian a fejünkre állunk.

De nem áll szándékomban erről vitatkozni senkivel, mindenkinek a saját belátása szerint kell a döntéseit meghoznia.

2021. júl. 8. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Te már megint a 4. hullámos konteős vagy?
2021. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
"bízni az egészséges szervezetemben és megfelelő immunrendszeremben". Istenem, hányszor hallottam ezt a mondatot márciusban. Hidd el, sok embernek nem győzött az immunrendszere. Hányni tudnék ettől a hozzáállástól. Ha olyan baromi egészséges vagy, akkor minek akarsz kórházba menni?
2021. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A testvéremet az oltás következtében veszítettem el, úgyhogy köszönöm, nem kérek a térítésből.

Btw, a kisfiamat szeretném elkísérni, de tudom, nyilván őt is oltassam be 8 évesen :)

Nem számít, szerencsére találtam megfelelő magánklinikát.

Örültem.

2021. júl. 8. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
De meily kórház kér védettségit? Maszkot kell felvenni ennyi. Max. ha gyanús tesztelnek. Ja, hogy a tesztet nem szereted mert az orrodba túrkálnak akkor zárd magadra az ajtót, és még szaporodtál is ennyi ésszel...
2021. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7/7 nem csodálom, ha ezzel az IQ-val oltakozol agyba-főbe :D Birka. Ideje volna elsajátítani a gondolkodás művészetét, továbbá a tájékozódás sem egy ördögtől való dolog, na nem a tévé híradóból persze.


Illetőleg egy példa:



[link]

2021. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

#8: El is olvastad, amit linkeltél?

"A tervezett betegellátásra vagy rehabilitációs kezelésre érkező betegek ellátásához védettségi igazolvány vagy 48 órán belüli, negatív PCR-teszt szükséges."


Tehát: tervezett betegállátás, vagy rehabilitáció. És ha nincs védettségi, elfogadják a negatív PCR tesztet is.

Nem mellesleg nálunk a kemoterápiára járóknál például védettségű igazolványtól függetlenül kérik a PCR tesztet.

És ebben kivételesen van is logikai.

Kórházba kezelésekre jellemzően betegek járnak, és nem azok, akiknek húde erős az immunrendszerük (ha már ez az érv), illetve egy műtét is meggyengíti azt.

Szerintem baromira senkinek nem hiányzik, hogy pl. műtét után, vagy kemoterápia során még egy Covidot is benyaljon legyengült állapotban.

De szerintem egy infarktus vagy stroke utáni rehabilitációban részt vevőnek sem.

2021. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!