Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vízhólyag ellen mit tehetek?

Vízhólyag ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sokat evezek nap mint nap és az evező lapát minden nap ujabb és ujabb hatalmas vizhólyagokat produkál,és ez igy megy minden nap és a fájdalom elviselhetetlen,ha bekötöm evezni nemtudok.akkor mit tehetnék?

házi gyógymód? vagy esetleg más?


köszönöm

2010. aug. 27. 21:32
 1/6 escrogar ***** válasza:
100%
nem sértésből mondom, de lehet, hogy rosszul fogod a lapátot. elméletileg bőrkeményedésnek kéne lennie a kezeden (igaz ha most kezdted esetleg)
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

- tű, cérna keresztül a hólyagon (kiszivárog a leve)

- kesztyűs kézzel kapaszkodj a motorcsónakban

2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kiszúrod sokkal jobban fog fájni...ha lehet pihentesd a kezed amíg elmúlik...próbáld másképp fogni az evezőt mert az elsőnek igaza van...én is evezek tavaly nyár óta és mikor én kezdtem akkor bőrkeményedés lett a kezemen és nem víz hólyag bár lehet a te bőröd érzékenyebb vagy nem tudom...

egyébként szerintem nem tudsz mit tenni ellene.

2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy alapszabály, amit senki nem írt még le, és ha bárhova elmész egy edzőhöz, az első napon el kell mondja: soha ne vizezd be a kezedet evezés közben, és ne lógasd bele a vízbe, hogy hűtsed! Az ugyanis máris beutaló a vízhólyagokhoz. Viszont talán bekenhetnéd előtte vazelinnel vagy Neogranormonnal.
2010. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként ki kell szúrni és kiengedni belőle a folyadékot, attól nem jobban fáj, hanem kevésbé.

2010. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat... :)
2010. aug. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:

Mi okozza a vesemedence tagulast? (ketoldali, korso alaku kiöblösödes) Es mi a legjobb, amit tehetek?

A patikaoldal szerint: ("Ez a [betegség]? azért alakul ki, mert a vizelet nem ürül a veséből a húgyhólyagba, s emiatt kitágulnak a vesekehyhek és a [vesemedence]?. Ilyen tágulatot idéz elő a húgyvezeték rosszindulatú daganata vagy vesekő miatti elzáródása,...

Eltört a nagy lábújjam és nincs TB-m, mit tehetek?

Edzésen eltört vagy megrepedt a nagylábújjam és nincs TBm 2 éve nem dolgozok és nem fizettem azt a havi 4500ft os csekkel ami ilyen esetekre van. Én saram ... 22 éves vagyok akkor most ha elmegyek gipszeltetni és röntgeneztettni akkor mennyibe kerülhet és mire számitsak?

Mit tehetek, ha a gégész azt mondja, hogy 2-3 hétig ne beszéljek gégegyulladással, de nem vesz táppénzre? ÉNEKTANÁR VAGYOK!

ekkor, előző alkalommal a háziorvos írt ki, erős antibiotikummal. Holnap megint gégész mert megint fáj. De már előre félek. Akkor se látszódott a gégémen, hanem a vérképem volt rettentő rossz.

FONTOS! Mi tehetek ezzel a darázscsípéssel?

Tegnap, délután egy darázs megcsípte a mellem (elég furcsán hangzik, de berepült a pólómba). Tegnap még csak bevörösödött és a bőröm felforrósodott. Mára már a fél mellem bedagadt és nagyon bevörösödött, bekentem már sanactiv krémmel, ittam 3 calmuscot. Nem vagyok...

Segítség! Fertőzés veszélynek vagyok kitéve! Mit tehetek ellene?

Szociális gondozó és ápolóként dolgozok évek óta. Állandó ellátotti körrel rendelkezem. Munkámat szerettem egészen, 1,5 évvel ezelöttig. Amikor is a fönökség utasított, hogy egyik kollegámtól vegyek át egy családot. ( Akkor még nem tudtam a kollegám idegösszeomlást...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!