Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek ha valami bajom...

Mit tehetek ha valami bajom lett az oltástól?

Figyelt kérdés
Hosszabb ideje tartó fenálló mellékhatás és az orvosok nemtudnak mit vele kezdeni . Igy most kihez fordulhatok kártéritésért kit vonhatok felelősségre, ha egy életen át maradandò egészség károsodásom lett?

2021. júl. 26. 18:46
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
8as ki kötelezi az egészségügyisekre az oltást? Meg már elkezdték hogy az oktatásba akik dolgoznak azokra is kötelezni akarják. Melyik bolygón élsz te? Orbánc kutya napi szinten ezt harsogja a fajankó tolvaj bandájával együtt.
2021. júl. 26. 20:32
 12/35 anonim ***** válasza:
57%

Jaj kérdező, drága életem, hát nem maradandó károsodásod lett, egyszerűen csak kormány-és oltásellenes vagy és itt éled ki! :) Hagyjuk már ezt...csak a buta, ostoba emberek dobálóznak itt ezzel az egész oltástól lett bajom dologgal. Megnyugtatlak, ha neked lett, akkor lesz mindannyiunknak, ha nem most, akkor évek múlva, mert SENKI NEM TUDJA PONTOSAN, hosszútávon milyen hatása van. De ugyanezt beadatta volna Gyurcsány, xy z is, mert az oltás ellenszere csak ennek a nyavalyának!


Ha komoly bajod lett, akkor fogd magad és tegyél panaszt a hatóságoknál, de előre szólok, azt orvosi papírokkal igazolnod kell, hogy oltáshoz köthető.

2021. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Elöző jó hogy oltás ellenes vagyok magamon tapasztalom a hatását ..mit gondolsz majd ezek után engedem a családtagjaimnak hogy beadassák?
2021. júl. 26. 20:41
 14/35 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Mindenképp jelentsd, hogy legyen nyoma. Éppen most volt nemrég egy riport a híradóban amiben konstatálta egy illetékes, hogy mennyire kevés mellékhatást jelentenek szuper ez az oltás. Ja hogy tömegesen oltják az embereket kísérleti oltássokkal és egy büdös szóval nem említik nekik oltáskor, hogy ha történik bármi azt lehetséges jelenteni? Á ennek semmilyen szerepe nincs abban, hogy alig jelentenek mellékhatásokat, ugye? :o

2021. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
38%
Ha a családtagjaid felelősségteljes, okos, értelmes emberek, akkor előbb beadatják, mint hallgassanak a butaságodra. Vagy ha ne adj isten nem adatják be, de elkapják valamelyik variánst és nagyobb bajuk lesz, mint a te agyonmantrázott mellékhatásaid, akkor hogyan számolsz el a lelkiismereteddel?
2021. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
3 hullám ment le kutya bajom nem lett az oltás után igen. Akkor miről beszélsz ? Sajnos a nyomás miatt énis beadattam . És ennyi volt az egészségemnek.
2021. júl. 26. 20:54
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
De azt azóta se írtad le, mi bajod lett.
2021. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%
És csodálkoznak hogy belehalnak miután megkapták...ez a jó oltás..mondják
2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Öntöd itt a rizsát, de konkrétumot valahogy nem írsz.. Kamu troll..
2021. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%
én merghaltam az oltástól de már jobban vagyok.
2021. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!