Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Na ez érdekes, mitől lehet...

Na ez érdekes, mitől lehet ez? :) Ma kaptam meg az első oltást természetesen covidra. Ott a kórházban semmi, az ég egy adta világon SEMMI bajom nem volt, nem éreztem fájdalmat, nem is szédültem stb. folyt köv. lent

Figyelt kérdés

Este, ahogy vettem le a ragtapaszt, pár perc múlva elkezdtem szédülni, elöntött a forróság érzés (nem, sajnos nem jó csajt láttam :D ) , és egy pillanatra összecsuklottam. Pár másodperc kiesett, de utána egyből jobban lettem, azon tértem magamhoz h az ágyamon ülők.


Teljesen jól vagyok azóta, nincs lázam :)



2021. szept. 28. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi köze a ragtapasz levételhez.

Oltási mellékhatás, nekem is volt. Szédülés, émelygés, karfájdalom, fejfájás. 1-2 nap alatt elmúlik.

Jobbulást!!

2021. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem lesz semmi bajod ne félj. Inkább ilyen pici kellemetlenség, mint a covid. Rokonom februárban 35.évesen halt meg covidban. Nem volt semmi de semmi betegsége! :(
2021. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok vizet kell inni, sőt az oltás előtt és utána is javasolják.
2021. szept. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minek az oltásra ragtapasz? Az nem kell! (Még vérvételhez se, pedig az nagyobb tű.) Mondd, hogy ne tegyenek, és mindjárt nem kell leszedni. Szerintem pszichés jelenség volt, egy kis pánik.
2021. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!