Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a kontrasztanyagos urográfiáról?

Figyelt kérdés
Még sose voltam és kicsit izgulok ,ittam ma 2 liter folyadékot vmi porral felkeverve ,ahogy az orvos mondta 16 és 18 óra között(azóta megy a hasam), illetve 16 óra óta nem is ettem már semmit. Kicsit félek a vénás szúrástól,olvastam hogy utána milyen tünetek lehetnek, szédülés ,hányinger, fulladás stb.és azt szeretném tudni ,hogy reggel előtte vizet lehet inni ?vagy már azt se?Bármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen veszek.18/L

2021. okt. 11. 19:23
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem igazán értem miért kell i.v. kontrasztanyagos vizsgálathoz hasmenést okozni. Az a por valószínűleg béltisztító vagy gázképződés csökkentő lehetett, de itt valami zavar van. Biztos, hogy urográfiai vizsgálat lesz?
2021. okt. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen megvolt a vizsgálat,nem mondtak semmit csak hogy a rötgen felvételeket majd vigyem vissza és mutassam meg az urológusomnak.
2021. okt. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!