Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek elvonási tünetek?

Ezek elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok férfi, letettem az alkoholt 3 év folyamatos mindennapos ivás után, és azt veszem észre hogy szorongok , néha mintha futni kéne valahova a világból , mellkasom környékén bizsergeto érzés , mint mikor az iskolában dolgozat volt, de már egyre kevesebbszer jön elő

Néha zsibbad a bal kezem.

Ha elkezdek sportolni, futni elmúlik a kéz zsibbadàs, szóval nem szív eredetű úgy gondolom

Csak az alkohol elvonás miatt van ez


2021. okt. 15. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem szinte elviselhetetlen volt, remegett kezem-lábam, izzadtam, szorongtam, nem bírtam enni. Szóval igen, a szorongás ettől van. Ahogy telik az idő, az érzés csillapodni fog. Amúgy saját magadtól tetted le, vagy szakember segítségével?
2021. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyik nap elhatároztam magamban, hogy befejeztem, nem szeretnék meghalni ilyen fiatalon, és azóta nem ittam egy kortyot sem

Először ezekre a tünetekre azt hittem infarktus, mellkasi nyomás bal kéz zsibbadàs izzadtam faztam remegtem halálfelelem volt, de elmúlt ez is ,

Ha valami olyan szitu ér, pl hogy boltban sokat kell várni, akkor megint előjön ez a nyomás izzadás fazas remegés stb

2021. okt. 15. 11:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és a hasmenés, neked is volt ?
2021. okt. 15. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az is volt, de nagyjából egy hét után elmúlt. Jobb lesz minden más is, csak kitartónak és türelmesnek kell lenni.
2021. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát már jó lenne , mert megőrülök
2021. okt. 15. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Csak ne add fel, az a lényeg. Én 30 éves nő vagyok, 5 éve próbálkozom a leszokással, de sajnos többször visszaestem. Remélem, te erősebb leszel.
2021. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudnánk beszélni privátban?
2021. okt. 15. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor külön vitamin kell. De nagyon bátor vagy, jó döntést hoztál. Nemcsak fiatalon nem kell meghalnod, a most élő emberek közül milliók sohasem halnak meg!
2021. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pszichiátert keress fel, ugyanakkor az jó, ha elmégy futni és utána jobban vagy. A futás rengeteg dologra gyógyír.
2021. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!