Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed elvonási tünetek?...

Speed elvonási tünetek? Meddig tart és mivel enyhithetem?

Figyelt kérdés
30 eves nő vagyok.Egy évet egy idegen országban töltöttem,ahol rászontam a speedre..nem mentegetem magam.Általában csak hétvégeken,de persze mindig nagyobb dózis kellett..2 hónapja abbahagytam.Azóta durva pánikrohamaim vannak.Van ,hogy 2-4 napig semmi,aztán 2 napig szinte egész nap.Valaki tudna segíteni,hogy mivel és hogy jutott túl rajta? Mi segített és mikor lett tünetmentes? Pszihiater,elvonó kilőve.

2021. ápr. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Pszichiáter / pszichológus miért kilőve??

A pánikrohamokat általában nem lehet "házi gyógymódokkal" elintézni, főleg mivel a te esetedben talán a függőség is bejátszik..

2021. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hanem biztos.Nálunk az ilyesmi úgy működik,hogy kapsz egy csomó antidepresszeszánst és nyugtatót amitől kicsit jobban leszel,aztán kezdheted a leszokást ezekről a szerekről.Sajnos most a koronás időszakban még kórházba se utalnak.Meg az itteni hozzáállás is az,hogy magadnak csináltad,dögölj meg.Szenvedek eleget de nem adom fel,csak kérlek benneteket az írjon aki tud segíteni,kioktatásra nincs szükségem.
2021. ápr. 13. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Nekem pont a pszichiátria és a gyógyszeres kezelés segített a kezdeti időszakban.


Általában 9 hónap-1 év mire az idegrendszer regenerálódik és a pszichés tünetek megszűnnek.


Ha esetedben a gyógyszer+rehab nem játszik, ajánlani tudom az önsegítő csoportokat.


Kitartást!

2021. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!