Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covidos voltam, 1 hónapig...

Covidos voltam, 1 hónapig miért nem vehetem igenybe az egészségügyet??? Ez létezik??

Figyelt kérdés
Haziorvosom mondta, hogy 1 honapig nem mehet egészségügyi intézménybe! Vérvételre kéne mennem!!! Mondta H feloldo PCR tesztet kéne csinalnom!! Nincs rá pénzem?! :(( Mit tegyek??

2021. nov. 23. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Megvárod az 1 hónapot.
2021. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi a rakért fizetem az eü járulékot? Ha a PCR sincs ingyen? Mekkora rák ez az ország? Be kéne hinteni sóval és raszrni a tetejére. Ennyit ér kb
2021. nov. 23. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Mikor a karantén is max 2 hét... kis magyar abszurd :(

Vagy túlbuzgott a háziorvos.

2021. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ilyen nincs. Ha lejár a 10 nap karantén, és tünetmentes vagy 3 napja, nem kell PCR teszt a feloldáshoz. Ilyet meg még sehol nem hallottam, hogy utána nem látogathatsz egészségügyi intézményt. Nem tudom, hova lehet fordulni ilyen esetben, de az biztos, hogy nincs erre jogalapja.
2021. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel a kérdést,.mert ez nonszensz! Mekkora baromság lenne ez? De mit tudok tenni? Ez az egy orvos van, ahol lakok. Nem tudok választani... Van egyéb betegségem ami miatt sürgős lenne a vérvétel....
2021. nov. 23. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tájékozódj alaposan, és pontosan idézve a jogszabályokat próbálj meg ismét nekifutni. Legalábbis én ezt csinálnám. Illetve ha nagyon köti az ebet a karóhoz, tehetsz ellen panaszt, mivel közvetve veszélyezteti az egészségedet/életedet.
2021. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselő!
2021. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! Remélem sikerrel járok!
2021. nov. 23. 11:29
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez nagyon zavaros,pontosítani kellene, hogy mi miatt nem mehetsz, mert alapból ilyen kikötés nincs. Feloldó PCR sem fizetős, ha ezt jogszabály kötelezi, de ha jól tudom akkor elég erre gyorsteszt is.
2021. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező majd megírod kérlek mi lett?

Mert ez nonszensz!

2021. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!