Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Manipulálják a napi új fertőzö...

Manipulálják a napi új fertőzött adatokat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ujujj...

Ez nagyon szélsőséges véleményeket beindító kérdés...


Vannak, akik szerint jóval több a fertőzött, hiszen nem minden esetet regisztrálnak. Mások meg épp azt mondják, hogy elmegy valaki rutin kivizsgálásra, és ráírják a lapra a COVID-ot (is).


Nehéz végiggondolni, kit vagy mit lehet hitelesnek tekinteni...

2022. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Á, dehogy, elképzelhetetlen. Mióta kitört ez az agyrém, ilyen még soha sehol sem fordult elő, amit a kérdésedben leírtál. Nem is értem, hogyan merülhetett fel benned a gyanú.
2022. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Johns Hopkins Egyetem által gyűjtött nemzetközi adatbázist szoktam nézni. Orvos ismerős ajánlotta, elmondása szerint egész pontos adatokkal dolgoznak.

[link]

2022. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ahol én dolgozom ott biztos hogy nem.
2022. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell manipulálni, anélkül is ótvar nagy hülyeségeket közölnek néha.
2022. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal több a fertőzött mint a hivatalos. Egyetemen mindenki köhög, fullad, taknyos ilyet még nem láttam. 300 fős előadóteremben minden második diak köhög, tüsszög


Ez valami brutális ami itt megy

2022. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!